nie zamyka chyba centralny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

blueboy80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 15, 2009 21:07
Lokalizacja: rzeszow

nie zamyka chyba centralny

Post autor: blueboy80 » pt maja 15, 2009 21:12

witam, moze mi pomozecie, centralny jakby zamykal i otwieral ale drzwi nie otworze ani z zewnatrz ani od srodka ani tez kluczykiem, jak odlacze akumulator to kluczykiem normalnie moge drzwi otworzyc, co to moze byc wiecie? dzieki za pomoc



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt maja 15, 2009 21:16

blueboy80, witaj na forum kolego. Postaraj się opisać problem bardziej zrozumiale.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

calbaleth
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 18, 2007 14:18
Lokalizacja: Powiat Radomszczański

Post autor: calbaleth » pt maja 15, 2009 22:33

Rozbierałeś kiedyś boczek i rozłączałeś przewody ciśnieniowe? U mnie sytuacja wyglądała tak że wymieniałem mechanizm podnoszenia szyb w prawach drzwiach i zmieniałem też instalacje i coś się zrypało, tzn miałem problem bo dziwnym trafem gdy wszystko było rozłożone i rozłączone centralny sam się włączał tzn sama pompka chodziła, bagatelizowałem sprawę i jak wszystko zmontowałem to chodziło normalnie aż kilka dni później zajechałem na stacje benzynową i nie mogłem zamknąć auta. Kilka dni później miałem gorzej bo nie mogłem w ogóle otworzyć auta, ani z kluczyka ani rygielkiem bo ciśnienie trzymało. Po powrocie do domu rozłączyłem na chwilę pompkę która jest w bagażniku i wtedy przekręciłem kluczyk by otworzyć drzwi. Potem podłączyłem pompkę i zamknąłem drzwi. Od tej pory wszystko jest ok. Może porostu musisz zrestartować tylko pompkę i bez ciśnienia otworzyć drzwi.
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2009 22:34 przez calbaleth, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 419 gości