Woda na podnurzkach w mk3!!!! Pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Woda na podnurzkach w mk3!!!! Pomocy

Post autor: TACYK » wt paź 04, 2005 12:49

Witam w moim golfie mk3 jak pada deszcz nie zaleznie czy autko stoi czy nim jezdze zbiera sie woda w miejscu gdzie trzyma nogi pasazer siedzacy z tylu za kierowca czy to jest wina korków od konserwacji??Jesli tak to co zrobic zaspawac je
????????????????????????????????????????????????????Prosze pomozcie bo wqrwia mnie juz to :pub:


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt paź 04, 2005 13:52

...ja zbiera się z przodu a masz szyber to często winne są przednie rurki odprowadzające :hmm: . Nie wiem gdzie się kończą i mają ujście tylne rurki z szybra :bajer: ... Być może to one są winne :chytry: . Hmmmm... chyba powinienem najpierw zapytać czy masz w ogóle szyberdach :jezor: ...?

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

proch82

Post autor: proch82 » wt paź 04, 2005 13:55

u mnie ostatnio zebrala sie woda pod chodniczkiem przed siedzeniem kierowcy,mam szyber,co najpierw sprawdzic?



Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Post autor: TACYK » wt paź 04, 2005 14:09

Wlasnie o to chodzi ze nie mam szyberka w moim golfiarzu :okej: :okej: :okej:


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » wt paź 04, 2005 15:29

Jesli nie masz szybra to mozeliwe ze woda wlatuje do wnetrza auta poprzez wlot powietrza na podszybiu. Wlot ten posiada uszczeleke miedzy nim a karosieria. Jeli jest padnieta to tą droga woda wedruje do kanałów powetrznych a nastepnie na dywaniki. Moze sie zdażyć ze bedziesz mial tam jakies stare liście pod osłona plastikowa podszybia i woda bedzie sie tam gromadziła zamiast spływać. Jeli ktos ma szyber i leje sie do środka to moga byc to wezyki gumowe odprowadzające wode w przednich słupakach,. Jamiałem taki problem w MK2. po wymianie weżyka było wszystko ok. Jakiś baran wsadził tam zakrótki węzyk no i lało mi do środka :-(


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

vwqnio1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn lip 11, 2005 13:34
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Post autor: vwqnio1 » wt paź 04, 2005 16:22

Ja miałem to samo , uszczelniłem korki w podłodze, nic nie pomogło, uszczelniłem uszczelke w podszybiu , jeszcze gorzej w końcu uszczelniłem całe podszybie i tam cos przerdzeiwało na szczescie mam teraz spokój



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt paź 04, 2005 17:18

Tacyk - w kwesti formalnej - czy mógłbys poprawic tytuł posta, bo w pierwszej chwili zupełnie nie wiedziałem osochozi?


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » wt paź 04, 2005 18:50

W MK2 to szyba jest na uszczelke w MK3 juz była klejona


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

proch82

Post autor: proch82 » wt paź 04, 2005 18:52

Atomic10 pisze:Jesli nie masz szybra to mozeliwe ze woda wlatuje do wnetrza auta poprzez wlot powietrza na podszybiu. Wlot ten posiada uszczeleke miedzy nim a karosieria. Jeli jest padnieta to tą droga woda wedruje do kanałów powetrznych a nastepnie na dywaniki. Moze sie zdażyć ze bedziesz mial tam jakies stare liście pod osłona plastikowa podszybia i woda bedzie sie tam gromadziła zamiast spływać. Jeli ktos ma szyber i leje sie do środka to moga byc to wezyki gumowe odprowadzające wode w przednich słupakach,. Jamiałem taki problem w MK2. po wymianie weżyka było wszystko ok. Jakiś baran wsadził tam zakrótki węzyk no i lało mi do środka :-(
jutro dokładnie przyjrzę się podszybiu,może coś wyknuje.dzienx



ignac
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn lis 22, 2004 22:33
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Post autor: ignac » wt paź 04, 2005 22:11

[quote="Corvax"]Tacyk - w kwesti formalnej - czy mógłbys poprawic tytuł posta, bo w pierwszej chwili zupełnie nie wiedziałem osochozi?[/quo



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości