problem z ESP w golfie IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Jasin

problem z ESP w golfie IV

Post autor: Jasin » pn paź 03, 2005 22:17

witam wszystkich uzytkownikow forum, mam nastepujacy problem
zmieniałem ostatnio u kolegi uszczelke pod glowica w golfie IV 1.9 TDI i wszystko poszlo OK poza tym ze teraz swieci sie kontrolka od ESP, tzn po odpaleniu gasnie ale za kilka sekund znow sie zapala i swieci caly czas
szczerze mowiac to nie jestem do konca pewien czy to ESP czy ASR poniewaz na konoli srodkowej nie ma wyłącznika do ESP ( ale moze to taka wersja - nie wiem nie znam sie)
no i w czym moze byc problem bo ESP ( czy ASR) nie ruszalismy
czy istnieje jakis bezpiecznik ktory mogl sie przpalic ? jesli tak to gdzie sie znajduje? albo moze to zupelnie inny problem ? jak to sprawdzic ??

pozdrawiam



Pablomed

Post autor: Pablomed » pn paź 03, 2005 22:36

sam to bym sprawdził tylko czujniki ABS, reszta chyba na VAG



kp1997
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 06, 2005 09:46
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: problem z ESP w golfie IV

Post autor: kp1997 » wt paź 04, 2005 12:07

Jasin pisze:witam wszystkich uzytkownikow forum, mam nastepujacy problem
zmieniałem ostatnio u kolegi uszczelke pod glowica w golfie IV 1.9 TDI i wszystko poszlo OK poza tym ze teraz swieci sie kontrolka od ESP, tzn po odpaleniu gasnie ale za kilka sekund znow sie zapala i swieci caly czas
szczerze mowiac to nie jestem do konca pewien czy to ESP czy ASR poniewaz na konoli srodkowej nie ma wyłącznika do ESP ( ale moze to taka wersja - nie wiem nie znam sie)
no i w czym moze byc problem bo ESP ( czy ASR) nie ruszalismy
czy istnieje jakis bezpiecznik ktory mogl sie przpalic ? jesli tak to gdzie sie znajduje? albo moze to zupelnie inny problem ? jak to sprawdzic ??

pozdrawiam
Podpiac pod Vag'a i powinien powiedziec co i gdzie go boli.


Pozdrówka
Krzysztof

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości