odpalanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
archus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 02, 2009 22:20
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

odpalanie

Post autor: archus » śr maja 06, 2009 23:16

witam
miałem dziś taki problem
padał deszcz i było chłodno wieczorkiem wsiadam do autka odpalam a on kręci kreci kręci w końcu załapał ale jego obroty to nawet 100/m nie było ledwo ledwo pykał nacisnąłem gaz i zgasł :/
proboje raz jeszcze i znów obroty bardzo bardzo niskie, lecz po naciśnięciu na gaz dopiero wszedł na swoej obroty, właczyło się zsanie obroty powyzej 10k/m a po chwili standardowe 900/m jak zawsze.... wg Was specjalistów co to mogło być ???

brudne świece ?? czy co ??

nigdy tak nie bywało :/
odpalam na benzynie, potem przełączam manualnie na gaz po chwili:/
po dojechaniu na miejsce wyłączyłem silnik odpalałem go znów ale tym razem bez problemów, spróbuje rano mam nadzieje że będzie ok



Awatar użytkownika
bibi466
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 18:36
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: bibi466 » śr maja 06, 2009 23:24

mogą być świece, przewody najlepiej zajrzyj pod maskę w nocy wtedy dobrze widać czy iskra z silnika nie ucieka gdzieś na bok



Awatar użytkownika
archus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 02, 2009 22:20
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Post autor: archus » śr maja 06, 2009 23:35

kabelki wymieniane jakieś 2k kilometrów temu i takie porządniejsze założył mi znajomy (metalowe końcóweczki grube przewody) świec jeszcze nie sprawdzałem od jakiś 5k kilometrów, co jaki czas powinno się zerkać na świece ???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości