(Laik) Chcę mu dodać trochę mocy. Kilka pytań. Wasze porady

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jacek0x
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 22:08
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka :)
Kontakt:

(Laik) Chcę mu dodać trochę mocy. Kilka pytań. Wasze porady

Post autor: Jacek0x » śr maja 06, 2009 20:39

Witam Was. Mam 19 lat, moja przygoda z samochodami dopiero się zaczyna.

Mam golfa 4 1.9 TDI 110 konnego z 1999 roku.

Mam kilka pytań. Wydaje mi się, że trafiłem najlepiej :)

1. Chciałbym dodać mu trochę mocy. Niestety, nie mam pieniędzy na chipy, więc chciałbym zacząć delikatnie. słyszałem kiedyś coś o Filtrze stożkowym. Czy takie coś zwiększy moc? Mogę to zamonotwać w swoim aucie? Jakie są koszty?
Jeśli nie filtr, to może zaproponujcie coś innego na początek :)

2. Chodzi mi o światła ksenonowe. Mam normalne fabryczne lampy, czy normalnie można sobie wsadzić żarówki ksenonowe? Czy wymaga to znacznych modyfikacji?

Łatwo zauważyć, że niewiele wiem, Ale czytam pomału forum, więc co nieco się dowiaduję. Proszę unikać trudnych terminów, skrótów itp. :) Będę wdzięczny za wyrozumiałość

Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 20:42 przez Jacek0x, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
PvD
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 11:09
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: PvD » śr maja 06, 2009 21:26

Kolego,
Po pierwsze nie masz kasy to nie kombinuj, zaden filtr stozkowy ci nie pomoze a wrecz zaszkodzi !!!

A jezeli chodzi o ksenony do normalnej fabrycznej lampy bez soczewki to rowniez nieee !!!! No chyba ze chcesz ostro oslepiac innych kierowcow i cieszyc sie do pierwszej kontroli kumatego policjanta.

A po 3 tematy wałkowane 100 razy !!!



Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Post autor: LoLs » śr maja 06, 2009 21:31

1. Chciałbym dodać mu trochę mocy. Niestety, nie mam pieniędzy na chipy, więc chciałbym zacząć delikatnie. słyszałem kiedyś coś o Filtrze stożkowym. Czy takie coś zwiększy moc? Mogę to zamonotwać w swoim aucie? Jakie są koszty?
Jeśli nie filtr, to może zaproponujcie coś innego na początek :)
podnosi ale jedynie wydatki do tego filtra to jeszcze musowo zrobic dedykowany wydech ale to są koszta
2. Chodzi mi o światła ksenonowe. Mam normalne fabryczne lampy, czy normalnie można sobie wsadzić żarówki ksenonowe? Czy wymaga to znacznych modyfikacji?
w małej akrobacji powinny wejść ale po co ?? lup sobie żarówki PHILIPS Blue vision czy jakoś tak i tyle przynajmniej masz pewność ze nie stracisz dowodu podczas kontroli lub przeglądu a i inni kierowcy z przeciwka będą zadowoleni
Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 21:35 przez LoLs, łącznie zmieniany 1 raz.


[URL=https://datesnow.life]Night dating, no obligations[/URL]

Awatar użytkownika
Jacek0x
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 22:08
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka :)
Kontakt:

Post autor: Jacek0x » śr maja 06, 2009 21:53

Okej, w takim razie wstrzymam się i zastanowię się nad chipem jak już będę miał pieniądze.

Dziękuję za podpowiedź dotyczącą żarówek. Nie wsadzę ksenonów, bo nie chcę oślepiać innych kierowców, wiem jakie to niebezpieczne.

Dzięki za odpowiedzi i wyrozumiałość



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 386 gości