regulator siły chamowania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn sty 22, 2007 20:07
Lokalizacja: nowy sącz

regulator siły chamowania

Post autor: mk2 » śr maja 06, 2009 17:36

Witam. mam następujący problem - tylne koła prawie wogule mi niechamują załorzyłem nowe tarcze i klocki ale tarcze jedynie rdzewieją podejrzewam regulator siły chamowania i stąd moje pytanko jak go sprawdzić? i czy da sie go jakos zregenerować bo nowy strasznie dużo kosztuje? zgury dzięki za pomoc pozdro



esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Re: regulator siły chamowania

Post autor: esio10 » śr maja 06, 2009 17:59

mk2 pisze:Witam. mam następujący problem - tylne koła prawie wogule mi niechamują załorzyłem nowe tarcze i klocki ale tarcze jedynie rdzewieją podejrzewam regulator siły chamowania i stąd moje pytanko jak go sprawdzić? i czy da sie go jakos zregenerować bo nowy strasznie dużo kosztuje? zgury dzięki za pomoc pozdro
a jak sprawdziles ze ci z tylu nie hamuje ? skoro masz z tylu tarcze - to wez na dzien dobry odpowietrz uklad hamulcowy i zalej ( jak dawno nie wymieniales) plyn hamulcowy



raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » śr maja 06, 2009 18:53

a jak to ustrojstwo sparwdzic wogole?
u mnie np. sprężyna jest luźna ale jak wcisnę hamulec to cos tam sie rusza przy tym kolektorze!

jak to ustawić wogole?
wszędzie piszą żeby wywalić na tym forum a ja bym jednak to naprawił!
Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2009 19:18 przez raf1al, łącznie zmieniany 1 raz.



mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn sty 22, 2007 20:07
Lokalizacja: nowy sącz

Post autor: mk2 » śr maja 06, 2009 19:13

logiczne ze powiedzieli mi ze mi tył niechamuje na przeglądzie, ale jak tarcze rdzewieją to napewno coś jest nietak



Awatar użytkownika
vega7777
no turbo no fun
Posty: 58
Rejestracja: sob lip 12, 2008 06:36
Lokalizacja: Częstochowa i okolice
Kontakt:

Post autor: vega7777 » śr maja 06, 2009 19:35

kolego nie sugeruj sie samym rdzewieniem tarcz. uwierz mi, czasem wystarczy że auto postoi 15 min po myciu i sie nalot rdzy pojawia na tarczach, zależy od tarczy. pracowałem na myjni kawał czasu i widziałem takie rzeczy na co dzień.


VW. there's no other way...
------------------------------------------------------
były traktor
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=199119

obecny vwóz
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=326030

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości