potrzebuje pomocy w zlozeniu KRANCOWEK

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tcm1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: śr wrz 13, 2006 09:31
Lokalizacja: Warszawa

potrzebuje pomocy w zlozeniu KRANCOWEK

Post autor: tcm1 » pn kwie 27, 2009 15:07

Witam, mam problem, montowalem sobie kopertowki i podlaczajac sie pod krancowke stwierdzilem, ze ja wyciagne z karoserii (zeby bylo latwiej), wyjmujac otworzyla mi sie i sprezynka poleciala. wszystko skladalem do kupy wczoraj ze 2h, problem jest taki, ze po zlozeniu krancowki, ten bolec za chiny nie chce sie schowac, myslalem nad systemem dzialania tego sprzetu ale nie moge sam dojsc do tego jak to zlozyc. czy przypadkiem te krancowki sa elementem nie rozbieralnym? niby taka blachostka a przez to szlag trafil dzialanie alarmu lampek itd. prosze o pomoc.



tutaj zdjecie krancowek. pzdr Obrazek
Ostatnio zmieniony pn kwie 27, 2009 15:09 przez tcm1, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 27, 2009 20:28

są rozbieralnen mają zatrzaski, a przy składaniu potrzeba odwpowiednia kolejność wkladania elementów. Nie bardzo umiem słownie wytłumaczyć, ale to proste. Proponuję rozbierz pomału srawny patrząc jak jest poskładany


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

tcm1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: śr wrz 13, 2006 09:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tcm1 » wt kwie 28, 2009 01:15

dzieki za odpowiedz. probowalem na x sposobow skladanie krancowek i za kazdym razem efekt ten sam. a jezeli chodzi o druga krancowke: tez wpadlem na pomysl, ze ja rozbiore powolutku i obczaje. i tak zrobilem. podczas skladania jej efekt mialem identyczny: nie wciska sie bolec. hm bede kombinowal jeszcze skoro sa elementami rozkladalnymi:) pzdr.
Ostatnio zmieniony wt kwie 28, 2009 01:16 przez tcm1, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Engelbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: czw sty 08, 2009 01:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Engelbert » wt kwie 28, 2009 08:54

W razie czego na allegro kosztują 4,99zł ;) Ostatnio kupowałem do Galaxy ojca (te same wyłączniki co w Golfie).


VW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości