Problem z licznikiem od kilometrów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

WV-GRZEŚ-13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 21:45
Lokalizacja: Ożarów woj.Świętokrzyskie
Kontakt:

Problem z licznikiem od kilometrów

Post autor: WV-GRZEŚ-13 » wt kwie 21, 2009 12:19

Witam mam taki problem stałem w garażu i z zerowałem licznik podczas jazdy zauwazyłem że nie nabija mi kilometrów myślałem że to tymczasowe i ze może za jakiś czas zacznie nabijać ale nic z tego po przejechaniu około 60 km na parkingu przycisnołem pare razy ten wichajster od zerowania licznika ruszyłem i zaczeło pokazywac ale po 23 km znów sie zawiesił co moze być tego przyczyną czy to jakieś plastikowe trybiki mogły sie wytrzeć lub nie nachodzą na siebie? Aha po za tym wszystko mi chodzi
Ostatnio zmieniony wt kwie 21, 2009 12:20 przez WV-GRZEŚ-13, łącznie zmieniany 1 raz.



domagalag
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 07, 2007 12:29
Lokalizacja: wolbrom

Post autor: domagalag » wt kwie 21, 2009 12:29

jedynie to pasowaloby zdemontowac zegary i precyzyjnie obejrzec to od srodka, tam są te całe zebatki i one albo mają gdzies "wybite" jakieś ząbki wieć troche nalicza ale tam gdzie ich brak to sie zatrzyma i kiszka, mozliwe ze cos sie zacielo tez tam... mimo wszystko najlepiej to dokladnie obejrzec po demontazu, poza tym predkosciomierz oraz licznik główny działa??



WV-GRZEŚ-13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 21:45
Lokalizacja: Ożarów woj.Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: WV-GRZEŚ-13 » wt kwie 21, 2009 12:43

tak wszystko działa tylko ten licznik kilometrów zobacze co tam sie da zrobić a czy ciężko jest dostać sie do zegarów?



bart1887
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt gru 23, 2008 14:59
Lokalizacja: okolice krosna

Post autor: bart1887 » wt kwie 21, 2009 13:08

miałem podobny problem u mnie wyrobił sie taki trybek z alumninum który przesuwał cyferki od kilometrów zapuściciłem to kropelkom i licznik działa u ciebie podejrzewam ze będzie to samo



Prono89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 23:07
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Prono89 » wt kwie 21, 2009 16:00

witam,
mam ten sam problem, licznik jeszcze wczesniej sporadycznie nabijał km a teraz już stoi i w ogóle się nie rusza... czekam na rozwiązania ;) sam się za to za niedlugo wezmę

znaczy wszystkie inne funkcje działają, tylko nie działa nabijanie km. A przy jednostajnej jeździe (stała prędkość) słychać z licznika takie tikanie "tik tik tik tik" które wraz z prędkością jest głośniejsze. Być może jakas linka jest uwalona albo coś?
Ostatnio zmieniony wt kwie 21, 2009 16:01 przez Prono89, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 366 gości