Wymiana mikroprzełaczniak w zamku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marek5x
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 07, 2007 19:22
Lokalizacja: Libiaz

Wymiana mikroprzełaczniak w zamku

Post autor: marek5x » sob kwie 18, 2009 16:06

Mam takie pytanie , prosze o pomoc.
Zepsuł mi się w drzwiach przednich od strony kierowcy mikroprzełacznik.( brak światła i brzęczka po otwarciu drzwi).Zgodnie z poradami na forum kupiłem mikroprzełącznik i zabrałem się za wymiane.
Po zdemontowaniu orginalnego mikroprzełacznika okazało się że rozstaw otwór montażowych na zamku jest inny niż na nowym mikroprzełaczniku.
Może ktoś już wymieniał taki mikroprzełacznik , jak sobie z tym poradził, jak zamontować do zamka ten mikroprzełacznik żeby wszystko pasowało.
Jest to zamek bez centralnego.
Typowy mikroprzełacznik WLK1 firmy SURESOLD


Marek D

Awatar użytkownika
bufu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:23
Lokalizacja: zdolny śląsk

Post autor: bufu » sob kwie 18, 2009 17:00

kolego tu : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122053
masz wszystko opisane jesli chodzi o centralny i roznego typu przypadłosci



luki109
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 13:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: luki109 » sob kwie 18, 2009 17:01




marek5x
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 07, 2007 19:22
Lokalizacja: Libiaz

Post autor: marek5x » sob kwie 18, 2009 18:00

Dzieki za porady , te posty już czytałem
Problem polega na tym że mam zamek bez centralnego i w nim mikroprzełacznik był montowany na plastikowych nitach. W tym zamku niema tej blaszki która trzyma mikrowyłacznik tylko był nity plastikowe połaczone z orginalnym mikrowyłacznikiem i chodzi mi oto czy ktoś już to robił z takim zamkiem.


Marek D

figurel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob paź 02, 2004 08:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: figurel » sob kwie 18, 2009 19:16

marek5x pisze:Dzieki za porady , te posty już czytałem
Problem polega na tym że mam zamek bez centralnego i w nim mikroprzełacznik był montowany na plastikowych nitach. W tym zamku niema tej blaszki która trzyma mikrowyłacznik tylko był nity plastikowe połaczone z orginalnym mikrowyłacznikiem i chodzi mi oto czy ktoś już to robił z takim zamkiem.
Miałem zamek z centralnym ale też mikrowyłącznik montowany był bez blaszki, był mocowany na platikowe nity. Nowy trzeba odpowiednio dopasować metodą prób aby te kółko go włączało i wyłączało, zaznaczyć położenie i na kropelkę lub inne super glue przykleić. U mnie już kilka dni tak trzyma.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości