szyby, centralny, oswietlenie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
strikez
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt paź 10, 2008 01:44
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

szyby, centralny, oswietlenie

Post autor: strikez » czw kwie 16, 2009 16:37

Witam otoz mam problem - dodam iz wszystkie bezpieczniki sa cale. A historia zaczela sie tak:
Po zakupie auta zauwazylem iz nie dziala mi lampka w drzwiach kierowcy a zarowka jest cala. Niespecialnie mi to przeszkadzalo wiec jezdzilem dalej. po czasie zauwazylem ze nie dziala mi ( a dzialalo ) wkladka w drzwiach kierowcy tj. zamyka i otwiera tylko drzwi kierowcy nie uzbrajajac alarmu/diody w drzwiach. Z pilota jest wszystko w porzadku. Wczorajszego wieczoru zaczelo sie dziac tylko gorzej. Najpierw zaczelo szwankowac sterowanie szybami w drzwiach kierowcy a potem przestalo calkiem dzialac ( szyby mialem otwarte i daj boze przypomnialem sobie ze w drzwiach pasazera mam domykanie w wkladce ). Dzisiaj rano na domiar zlego z pilota otworzyly sie wszystkie drzwi procz kierowcy, dioda nie migala - musialem uzyc kluczyka. Dioda wogole juz nie mruga a drzwi na pilota nie reaguja reasumujac. Dodatkowo szukajac informacji o tym na forum doszlem ze buzzer nie brzeczy od samego poczatku ( w obu sztukach jakie posiadam ). Wszystkie inne drzwi dzialaja jak najbardziej. Jakies pomysly ?


seat inca 1.9sdi - aktual
seat cordoba 1.6 - aktual
vw golf mk4 1.9tdi 110km automat AHF - aktual
vw golf variant mk3 1.9tdi 1z - aktual

Awatar użytkownika
OIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 437
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:33
Lokalizacja: CBY
Kontakt:

Re: szyby, centralny, oswietlenie

Post autor: OIL » czw kwie 16, 2009 16:59

strikez pisze:Witam otoz mam problem - dodam iz wszystkie bezpieczniki sa cale. A historia zaczela sie tak:
Po zakupie auta zauwazylem iz nie dziala mi lampka w drzwiach kierowcy a zarowka jest cala. Niespecialnie mi to przeszkadzalo wiec jezdzilem dalej. po czasie zauwazylem ze nie dziala mi ( a dzialalo ) wkladka w drzwiach kierowcy tj. zamyka i otwiera tylko drzwi kierowcy nie uzbrajajac alarmu/diody w drzwiach. Z pilota jest wszystko w porzadku. Wczorajszego wieczoru zaczelo sie dziac tylko gorzej. Najpierw zaczelo szwankowac sterowanie szybami w drzwiach kierowcy a potem przestalo calkiem dzialac ( szyby mialem otwarte i daj boze przypomnialem sobie ze w drzwiach pasazera mam domykanie w wkladce ). Dzisiaj rano na domiar zlego z pilota otworzyly sie wszystkie drzwi procz kierowcy, dioda nie migala - musialem uzyc kluczyka. Dioda wogole juz nie mruga a drzwi na pilota nie reaguja reasumujac. Dodatkowo szukajac informacji o tym na forum doszlem ze buzzer nie brzeczy od samego poczatku ( w obu sztukach jakie posiadam ). Wszystkie inne drzwi dzialaja jak najbardziej. Jakies pomysly ?
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122053
Następnym razem użyj SZUKAJKI :chytry:


MK3 - było
Megane - było
S 40 - jest

Awatar użytkownika
strikez
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt paź 10, 2008 01:44
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: strikez » czw kwie 16, 2009 17:23

niestety ten temat czytalem i nie rozwiazuje mojego problemu gdyz nie mam oswietlenia tylko w drzwiach kierowcy a po ich otwarciu oswietlenie reszty auta reaguje.


seat inca 1.9sdi - aktual
seat cordoba 1.6 - aktual
vw golf mk4 1.9tdi 110km automat AHF - aktual
vw golf variant mk3 1.9tdi 1z - aktual

Awatar użytkownika
FILIP_1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pt gru 28, 2007 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FILIP_1988 » czw kwie 16, 2009 17:37

mikrostyk lub zimne luty w zamku kierowcy



gzola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob gru 01, 2007 16:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: gzola » czw kwie 16, 2009 18:19

Chyba nawala ci moduł komfortu. Luknij tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=214994



Awatar użytkownika
strikez
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt paź 10, 2008 01:44
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: strikez » pt kwie 17, 2009 22:25

hah rozebralem tapicerke drzwi i zruszylem zlacze przy silniku szyby i prawie wszystko wrocilo do normy ( a kilka dni wczesniej wyczepialem ta wiazke wiec pewnie moja wina ).

Otoz pozostalo: nieswiecaca lampka w drzwiach kierowcy mimo sprawnej zarowki i bezpiecznika, brak dzwieku buzzera oraz ze wkladka kierowcy steruje tylko tymi drzwiami a innymi nie ( i nie zalacza alarmu). dodam i zauwazylem ze siedzac w srodku i ryglujac wszystkie drzwi przyciskiem w sterowniku drzwi kierowcy blokuja sie po czym rygiel odskakuje i znowu sa otwarte ( a reszta pozostaje juz zamknieta ) i trzeba go recznie od srodka wcisnac.

dodaje zdjecie moich drzwi wraz z prosba o namierzenie diody prostowniczej
Obrazek

[ Dodano: 19 Kwi 2009 03:15 ]
ktos pomoze?
Ostatnio zmieniony sob kwie 18, 2009 00:19 przez strikez, łącznie zmieniany 2 razy.


seat inca 1.9sdi - aktual
seat cordoba 1.6 - aktual
vw golf mk4 1.9tdi 110km automat AHF - aktual
vw golf variant mk3 1.9tdi 1z - aktual

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości