Problemy z wolnymi obrotami ABD 1,4 60KM 93r.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Tymek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 29, 2005 19:46
Lokalizacja: Bytów
Kontakt:

Problemy z wolnymi obrotami ABD 1,4 60KM 93r.

Post autor: Tymek » pt wrz 23, 2005 22:59

Witam!Pisałem jakiś czas temu o problemach z wolnymi obrotami na gorącym silniku.W/g komp.siadła Lambda.Jestem po wymianie Lambdy, czujnika temperatury, świec,przewodów,kopułki.Wolne obroty bez zmian.Pomaga jedynie odłączenie akumulatora i zresetowanie komp, jednak na krótko.Na gazie ideał, benzyna na zimnym dobrze, na gorącym obroty bardzo niskie, czasem gaśnie...Szczęka mi opadła tym bardziej, że badanie na komp. to lipa.Nie daje żadnej gwarancji o uszkodzonym elemencie....a sonda droga była....Ktoś ma jakis pomysł???



Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: Problemy z wolnymi obrotami ABD 1,4 60KM 93r.

Post autor: maro » pt wrz 23, 2005 23:24

Tymek pisze:Witam!Pisałem jakiś czas temu o problemach z wolnymi obrotami na gorącym silniku.W/g komp.siadła Lambda.Jestem po wymianie Lambdy, czujnika temperatury, świec,przewodów,kopułki.Wolne obroty bez zmian.Pomaga jedynie odłączenie akumulatora i zresetowanie komp, jednak na krótko.Na gazie ideał, benzyna na zimnym dobrze, na gorącym obroty bardzo niskie, czasem gaśnie...Szczęka mi opadła tym bardziej, że badanie na komp. to lipa.Nie daje żadnej gwarancji o uszkodzonym elemencie....a sonda droga była....Ktoś ma jakis pomysł???
Witam. Mam podobny problem tyle ze u mnie obroty sa wporzadku ale strasznie drga wszystko w srodku i na gazie i na benzynie, podlaczylem do kompa i tez pokazal ze sonda do wymiany ale boje sie wymieniac bo troche to kosztuje a gwarancji nie ma, ile placiles za sonde bo mam taki sam silnik. Dzieki


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 505 gości