pomysł na kolejne zabezpieczenie autka!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
imp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:31
Lokalizacja: mysłovwice/glivwice
Kontakt:

pomysł na kolejne zabezpieczenie autka!!

Post autor: imp » pt wrz 23, 2005 17:11

gdzies na forum czytałem ze profesjonalni złodzieje otwierają szybciutko zamki...naszych golferków..nauczyli sie tego zeby nie robic larma przy wybijaniu szyby...wiec jezeli pozbedziesz sie zamków w dzwiach ...mozesz w ten sposób uniknąc w jakims stopniu dostania sie złodzieja do twojego auta...sposobów jest kilka mozna kupic klamki z tynych dzwi i wsadzic do przednich ...można wymontowac bębenki i zalac plastikiem wyszlifowac i w lakier..jest jednak sposób i szybszy...są takie szpetne nakładki na klamki niklowane i tez są na zamki kupujesz nakładki na tylne klamki i przyklejasz na przednie wczesniej malujac pod kolor klamki...w tych oto nakładkach znjduje się tasma dwu stronna wycinasz w niej kółeczko w miejscu gdzie wystaje bebenek...wygląda zajeb..cie ..i może opuznic złodziejowi włamanie...co jest jeszcze dobrym plusem sprawy ze ową nakładke w razie rozładowania bateri w pilocie łatwo odkleic..i otworzyc kluczykiem...nie wiem czy są takie nakładki do mk3...ale do mk4 na bank...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53310&postdays=0&postorder=asc&start=0]my ex mk3 GTI 20 jahre by ABF[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2269482#2269482]actual mk4 GTI Exlusive by AGU[/url]

6N 1.4 8V/MK4 1.6 8V/MK3GTI 2.016v/DERBY 1.1 8V/MK4GTI 1.8T 20V/6N 1.3 8V/A4 B6 1.9TDI/A4 B7 2.0TDI

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt wrz 23, 2005 19:22

No to podchodzi złodziej do Twojego auteczka i jest bardzo zły, bo dodałeś mu ok 1 sekundy pracy na zerwanie nakładki. A jeśli jest bardziej zły to przebija sie śrubokrętem przez nakładkę. Dwa razy już doświadczyłem takiego włamania, bo jak wiadomo śrubokrętem można zerwać zapadki w zamku i otworzyć drzwi. Raz uratował mnie central, który się postawił złodziejowi okoniem, drugi raz wycie alarmu. Więc jak poważnie dłużej chcesz pojeździć swoim autem to załóż alarm, jakiś dodatkowy wyłącznik pompy czy zapłonu, blokadę na skrzynię, albo faktycznie wywal te bębenki i zalej czymś porządnym żeby sie nie przebił. O ew. efekcie estetycznym nakładek nie dyskutuję :)



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt wrz 23, 2005 19:34

można tak jak ja zrobiłłem ...wsawiłem do zamka zamiast wkładek zamka ,zaślepki o takiej samej długości co wkład zabezpieczone zawleczką wewnątrz dźwi .I mam problem z głowy. Auto otwieram z pilota



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » pt wrz 23, 2005 19:55

Powiem Tobie ze Ameryki nie odkryles :grin:


Wielki projekt....rozpocznie sie latem !

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pt wrz 23, 2005 21:36

Ja tam mam założone tylne klamki. Tylko ze kupilem podrobki i juz sie nadaja na wymiane. trza bedzie z powrotem wlosyc stare albo poszukac oryginalnych tylnich. W kazdym badz razie jak mialem tylko odlaczone bebenki to nie przeszkadzalo gowniarzom rzeby grzebac przy aucie.Auta nie otworzyli, ale roz jeb ali mi 2 klamki :[


Obrazek

Awatar użytkownika
dzikusek99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: sob maja 21, 2005 15:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: dzikusek99 » pt wrz 23, 2005 23:30

Moze na amatorow to wystarczy ale jak beda chcieli sie dostac do srodka i tak sie dostana. Rozbrojenie alarmu to raczej tez nie wielki problem. Jak z czytaja sygnal z twojego pilota to nawet sekundy do otwarcia drzwi. Mysle ze jednak nie ma jak pstryczek odcieciecia zaplonu i blokada w skrzynie.



Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » sob wrz 24, 2005 00:31

A nie prosciej wlozyc jakis kluczyk do zamka i go tam zlamac i zostawic. Wtedy zlodziej jeb****any juz tam nic nie wlozy :chytry:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=45061]Moj Mk3[/url]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/9594/golf1tot51om6.jpg[/img]

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » sob wrz 24, 2005 08:55

No a co za roznica czy zlamiesz kluczyk czy załozysz kalmki tylne. Tylne przynajmniej ładnie wyglądają.
dzikusek99 pisze:Moze na amatorow to wystarczy ale jak beda chcieli sie dostac do srodka i tak sie dostana. Rozbrojenie alarmu to raczej tez nie wielki problem. Jak z czytaja sygnal z twojego pilota to nawet sekundy do otwarcia drzwi. Mysle ze jednak nie ma jak pstryczek odcieciecia zaplonu i blokada w skrzynie.
Tu masz racje. Jak maja ukraść to i ukradna, dlatego inne zabezpiezenia tez sa u mnie w aucie. Ale klameczki wystarcza na gowniarzy co chca radio pod pier do lic.


Obrazek

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob wrz 24, 2005 16:00

Czy dlugosc klamki przednich drzwi w wersji 3 i 5 drzwiowej jest taka sama?
Chce wlasnie wsadzic tylne klamki do przodu a mam wersje 3d i nie wiem czy te tylne sa takie same jak mam z przodu :grin:



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » sob wrz 24, 2005 16:04

Sa takie same.Bez żadnych problemów i obaw możesz przekładać. wystarczy wykrecic stara i wkrecic tylna.


Obrazek

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob wrz 24, 2005 16:06

Dzieki :bigok:



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » sob wrz 24, 2005 16:15

Proszę cie bardzo... :D


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 290 gości