Spryskiwacz tylnej szyby w MKIII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
melon77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: śr cze 15, 2005 15:09
Lokalizacja: Szczecin

Spryskiwacz tylnej szyby w MKIII

Post autor: melon77 » pt wrz 23, 2005 16:36

Witam mam problem ze spryskiwaczem tylnej szyby w moim golfie tzn jak wcisne manetke to slychac ze pompka pracuje ale nie daje plynu na szybe mial ktos cos takiego w swoim aucie dodam ze rozebralem z tylu w klapie zdjalem wezyk i ciecz jest ale nie leci na szybe moze ktos doradzi jak sie do tego zabrac zeby nie spieprzyc i zeby dzialalo pozdr



tomek 01

Post autor: tomek 01 » pt wrz 23, 2005 17:02

uwazaj na te plastikowa rurke bo mi strzelila jak chcialem zdjac wezyk i musialem kupic 30zl na salonie musi byc zatkana przy samym koncu gdzies w okolicach dyszy
sprobuj wlozyc szpilke w dysze zdejm wezyk moze pchnij powietrze w dysze pozdro :bajer:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt wrz 23, 2005 19:24

Można uratować spryskiwacz z ułamaną rurką. Wcisnąłem osiowo kawałek plastykowej rurki, z drugiej strony wężyk i działa bardzo dobrze.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt wrz 23, 2005 19:29

możesz mieć rurkę zapchaną spróbj zrobic tak jak pisze tomek 01, ale zobazc najpierw czy pompka pompuje płyn do tylniej szyby



Awatar użytkownika
maciuso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:19
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: maciuso » pt wrz 23, 2005 20:01

sciagnij z klapy ta plastikowa zaslepke jast przykrecona na 1 srube w rączce odłącz od spryskiwacza gumowy przewód i zobacz czy sie leje płyn jak tak to juz wiadomo co jest zapchane :D


Golf 3 1,8 CL '92 75PS LPG + MFA

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 174 gości