Zerwane koło pompy wody

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michalglce
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 17, 2009 22:25
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Zerwane koło pompy wody

Post autor: michalglce » wt kwie 07, 2009 18:13

Witam.Niestety dzisiaj mój golf uległ awarii. :( Pękło na pół kółko chyba od pompy wody(poniewaz zaraz sie woda zagotowała i silnik osiagnał zaj***scie wysoka temp i satnął)zleciał pasek napedzajacy.Teraz moje pytanie:
Czy mozna kupis samo to kółko??Czy Ktos z was ma na zbyciu taki detal??Otóz kółko jest zamontowane na 3 srubach imbusowych. 8-[



Awatar użytkownika
Bbrutus (Burex)
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 06, 2009 14:48
Lokalizacja: DolnyŚląsk/WLKP
Kontakt:

Post autor: Bbrutus (Burex) » wt kwie 07, 2009 19:20

Napisz PW do uzytkownika gtiBodek, prowadzi sklep MMotoryzacyjny, napewno sie dogadacie,
Pozdrawiam
Brutus


>>>>Wolę pchać swojego Volkswagena niż jeździć Oplem<<<<

michalglce
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 17, 2009 22:25
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: michalglce » wt kwie 07, 2009 20:14

Dodam zdjecie bo nie jestem pewien czy to woda czy wspomaganie,ale coraz wiecej jest za wspomaganiem.Chwile przed awaria skrecajac koła trzeba bbylo sie niezle nameczyc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Bbrutus (Burex)
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 06, 2009 14:48
Lokalizacja: DolnyŚląsk/WLKP
Kontakt:

Post autor: Bbrutus (Burex) » wt kwie 07, 2009 21:29

Tak, jest.miałem kiedyś Mk2,90rok i tez 1.6.jest to kolo od pompy wodnej. a jak skręcałeś to silnik nie chodził?? bo jeżeli nie chodził to dlatego było ciężko
Pozdrawiam


>>>>Wolę pchać swojego Volkswagena niż jeździć Oplem<<<<

michalglce
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 17, 2009 22:25
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: michalglce » wt kwie 07, 2009 21:40

Skrecaanie szło strasznie nawet na włączonym silniku,ale to chyba zaraz przed awaria.Przynajmniej mam taka nadzieje ze to tylko to koło :crazy:



Awatar użytkownika
Bbrutus (Burex)
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 06, 2009 14:48
Lokalizacja: DolnyŚląsk/WLKP
Kontakt:

Post autor: Bbrutus (Burex) » wt kwie 07, 2009 21:46

Ja nie pamiętam żebym miał wspomaganie w swoim byłym golfie,bo mi tez ciężko kierownica chodziła, może tez masz coś z układem, drążki, stabilizatory już się domagają, ze tak ciężko chodzi, a co do koła to jest od pompy wodnej, tak jak mówiłem napisz PW do gtiBodek
powinien ci ściągnąć takie kolo, i nie bedzie drogie
Ja nawet będę u niego w sklepie jutro rano, także jak znajdziemy takie kolo, to Ci wyślemy PW ile kosztuje, aha, jaki to jest rocznik 90???
Pozdrawiam
Brutus


>>>>Wolę pchać swojego Volkswagena niż jeździć Oplem<<<<

Awatar użytkownika
tympy mechanik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:02
Lokalizacja: ERA
Kontakt:

Post autor: tympy mechanik » wt kwie 07, 2009 21:57

kolego ja na tym zdjeciu widze ze ty nie masz w ogóle wspomagania w ty m aucie :bigok:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt kwie 07, 2009 22:00

Bbrutus (Burex) pisze:drążki, stabilizatory już się domagają,
co robia ? co ciezkiego chodzenia maja drazki !!!! STABILIZATORY ??? czego ??? rany boskie człowieku , znowu jakies brednie piszesz ! znalazles mi tego G60 bez kompresora ? bo dotychczas znalazles tylko 2.0 16V ... eehh pojecia to ty widze zielonego nie masz ! witki opadaja!!


michalglce, mialem podobny problem, tez i pekło na pół , pojechalem na szrot, wyciagnąłem 2 sztuki za pare zł :) ale musze Cie zmartwic :) nie masz wpsomagania :P

a brutus jakbys spijrzal na zdjecie to bys widzial ze nie ma łapy do trzymania pompy wspomagania , ehh znawca od siedmiu bolesci
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 22:06 przez guti, łącznie zmieniany 1 raz.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
tympy mechanik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:02
Lokalizacja: ERA
Kontakt:

Post autor: tympy mechanik » wt kwie 07, 2009 22:09

hehe



Awatar użytkownika
Bbrutus (Burex)
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 06, 2009 14:48
Lokalizacja: DolnyŚląsk/WLKP
Kontakt:

Post autor: Bbrutus (Burex) » wt kwie 07, 2009 22:17

@-och znawców od siedmiu boleści, ale mam nadziej ze juz wiesz jak sie korzysta z przeglądarki, a druga sprawa, miałem golfa 2 kupę czasu, iw iem co możne a co nie możne być przyczyna ciężkiego skręcania, obuć się proszę Cie.



bez przezwisk... jak ktoś coś do kogoś ma to na PW :!:
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 22:35 przez Bbrutus (Burex), łącznie zmieniany 2 razy.


>>>>Wolę pchać swojego Volkswagena niż jeździć Oplem<<<<

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt kwie 07, 2009 22:27

Bbrutus (Burex) pisze:ale mam nadziej ze juz wiesz jak sie korzysta z przeglądarki,
cłowieku , o czym ty mowisz, ja nie musze :) wiele rzeczy wiem i znam na pamierc , a Ty sadzac po tym jak prezentowales mi silnik g60 jako 2.0 16V

Bbrutus (Burex) pisze:sprawa, miałem golfa 2 kupę czasu, iw iem co możne a co nie możne być przyczyna ciężkiego skręcania
no na pewno nie stabilizatory !! !! , taki jestes cwaniak? ze nawet nie zauwazyles ze kolga nie ma wspomagania ? skad ty sie urwałes ? ciezkie dziecinstwo ? misie z zelbetonu miales i zabawki poprzykrecane do podłogi ? wez ty sie robizegnij , sciana Cie sama znajdzie , nie masz pojecia co piszesz KOMPLETNIE! sledze Twoej posty i tylko sie osmieszasz !
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 22:36 przez guti, łącznie zmieniany 1 raz.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » wt kwie 07, 2009 23:03

kółko mozesz dokupic tez tu na forum, moze ktos bedzie miał
A wspomagania przeciez nie masz ....


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

michalglce
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 17, 2009 22:25
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: michalglce » śr kwie 08, 2009 07:37

Panowie Panowie spokojnie nie ma sensu sie kłócic.Dzisiaj zrobie pozadna fotke to sie wszystko okaze co i jak.Przyznam sie bez bicia ze to zdjecie nie jest z mojego golfa-myslałem ze wszystkie PN-ki sa takie same.A co do wspomagania to mnie troche zdołowaliscie,mechanik twierdzil ze jest.Ale najpierw FOTKI potem bedziemy rozpatrywac co i jak.JEszcze raz sorki za wprowadzenie w błąd :kwiat:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr kwie 08, 2009 08:59

michalglce, no to jak ty robisz zdjecie innemu silnikowi , a przedstawiasz jako swoje i szukasz usterki pokazujac na tamtym zdjeciu cos to wybacz, ale jak mamy Ci pomóc ? mechanik moze ma racje , moze masz wpspomaganie , rozleciało Ci sie kółko na gorze czy na dole ? ile masz kółek ? Pompa wody , pompa wspomagania , alternator, kolo pasowe na dole na wale. , ponadto pod maska ma byc zbiorniczek z płynem do wspomagania , przewody idace do maglownicy , do pompy. wrzuc fote to bedziemy dalej myslec


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości