gdzieś zwarcie?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mario1987
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: pn paź 27, 2008 22:53
Lokalizacja: Poznań

gdzieś zwarcie?

Post autor: mario1987 » czw kwie 02, 2009 23:28

witam mam taki problemik. zaczeło sie od restartowania radia. tzn wylacza sie i wlacza i tak w kółko ale tylko podczas jazdy. czyzby to jakies zwarcie? moze komus sie działo cos takiego
dzisiaj zauwazylem ze podczas '' restartu'' radia podswietlenie konsoli oraz swiatła troszeczke tracą na mocy (wiekszy pobor pradu ) tak to przynajmniej wyglada



Awatar użytkownika
fifel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 19:44
Lokalizacja: Kraków

Re: gdzieś zwarcie?

Post autor: fifel » czw kwie 02, 2009 23:34

mario1987 pisze:witam mam taki problemik. zaczeło sie od restartowania radia. tzn wylacza sie i wlacza i tak w kółko ale tylko podczas jazdy. czyzby to jakies zwarcie? moze komus sie działo cos takiego
dzisiaj zauwazylem ze podczas '' restartu'' radia podswietlenie konsoli oraz swiatła troszeczke tracą na mocy (wiekszy pobor pradu ) tak to przynajmniej wyglada
Wyciagnij radio i sprawdz poprawnosc polaczenia kostek... moze jakis kabelek Ci "wylata" :P np zasilanie sie odpielo i na dziurach przerywa czy cos w tym klimacie...


[img]http://i5.photobucket.com/albums/y182/johnnie_oo/zakaz-1.jpg[/img]

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » czw kwie 02, 2009 23:36

popatrz sie dokladnie na przełącznik światel na piny i kostke .on jest jest tak jak w calej gamie vag ma regulacje podswietlenia calej deski nawiewu i jak masz radio podlaczone pod plus z podswietlenia tak bedzie .wiec ja bym obstawil przelacznik swiateł .podwaz go wyciagnij z kostki i poogladaj dokladnie


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

mario1987
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: pn paź 27, 2008 22:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mario1987 » pt kwie 03, 2009 01:12

trzeba bedzie wyciagnac radio i obadac



Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

Post autor: mazio_leczna » pt kwie 03, 2009 11:40

kolego ja tak samo mialem na pocztaku radio sie restartowalo ale zmiany jakie sam w nim wprowadzalem basy lub sopran to sie zapisywal pozniej juz bylo gorzej restartowalo sie na cooraz dluzsze okresy czasu i ja zrobilem osobone zasilanie do niego bo z tylu za radiem kable wszystkiego ktore do kostek dochodzily w tych kablach byl jeden plus zreszta to jest kolor chyba pomaranczowy i czerwony to do nich dochodzi zasilanie i ono gdzies zanikalo ale nie zlokalizowalem gdzie to zasilanie bylo i zorbilem wlasne od aku do radia znalazlem stary przewud z bezpiecznikiem i pomiedzy aku a radio jest bezpiecznik plus jeszcze w radiu nastepny bezpiecznik wiec nie spali ci radia jak chcesz tak podlaczyc to podlacz i ci juz nie bedzie przerywalo :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 315 gości