Cieknie woda z drzwi do środka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Pablitto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 20, 2006 22:07
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Cieknie woda z drzwi do środka

Post autor: Pablitto » wt mar 24, 2009 15:19

Witam, od dawna, jak pamiętam, po deszczu jak wsiadam do auta, to cieknie z dołu drzwi. Są tam takie otwory, chyba właśnie na odprowadzenie wody. Ale od pasażera (zawsze wsiadam jako kierowca) z pod drzwi widze jak mała struga wody płynie do środka. To chyba nie jest normalne? W środku nie ma żadnych fiolii, tylko blacha.
Martwić sie tym czy olać temat?
Dodam, że od dłuższego czasu nie działa mi brzęczyk inf. o zapalonych światłach i żarówka w drzwiach (ta na dole), reszta działa (podświetlenie wnętrza, dioda miga jak powinna). Podejrzewam że jakaś wtyczka gdzieś zaśniedział, chyba od tej wilgoci..



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » wt mar 24, 2009 15:30

szukaj przyczyny w krańcówce na słupku.



KrzysiekosH

Post autor: KrzysiekosH » wt mar 24, 2009 19:38

Witam
U mnie też ciekło z pod głosnika jak foli w tamtym miejscu nie mialem, efektem wygłuszenie pod dywanikiem było całe mokre, woda po troszeczku kapała ale nie mialo gdzie odparować jak wyciągałem nie zaciekawie wygłało, lepiej to zrób dla świętego spokoju puki jeszcze nic poważnego nie ma. Też mi kapie z tych otworów ale przed uszczelka od drzwi :) więc mysle ze jest ok.

pozdrawiam



Awatar użytkownika
kudemac
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 07, 2005 00:42
Lokalizacja: świdnik
Kontakt:

Post autor: kudemac » wt mar 24, 2009 19:55

pytanie za punkcik czym przykleic ta folie



Awatar użytkownika
Pablitto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 20, 2006 22:07
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Pablitto » wt mar 24, 2009 20:05

Kiedyś w tvn turbo, pokazywali jak wklejali taką folie, klejem w spreyu. Co to za klej nie pamiętam.
W mk4 chyba nie ma tej folii, bynajmniej u mnie nie było jak kupiłem auto.



KrzysiekosH

Post autor: KrzysiekosH » wt mar 24, 2009 21:05

witam
jak przykleilem taśma dwustronną taka z gąbki ok 1 mm grubości , szerokosc ok 1-1,5 cm kosztowala okolo 5zl a kupiłem w sklepie remontowo -budowlanym a folie zastosowalem z worków grubszych na gruż :) (lub mozna z foli co sie daje pod panele) :) juz mam kupione takie maty piankowe ori ale jak bedzie cieplej to wymienie

pozdrawiam



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » wt mar 24, 2009 21:23

Do klejenia foli dobra jest też taśma dwustronna do wykładzin szerokośc ok.5 cm



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Post autor: red_devil25 » śr cze 24, 2009 22:51

Klej w spay'u bylby najlepszy.Jest taki nazywa sie TEC KLEJ 500ML W SPRAY'U.Kosztuje ok 30zl i ma regulowane dysze ,ze mozesz regulowac dawke kleju przy rozpylaniu.Szybko lapie i odparowuje bo na butapremie robiony.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości