jak otworzyc drzwi tylne??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KOmi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 08, 2009 10:02
Lokalizacja: Nowy Sącz

jak otworzyc drzwi tylne??

Post autor: KOmi » sob mar 21, 2009 13:30

Witam w golfie 4 w tylnych drzwiach była włączona blokada przed dziećmi( aby do środka nie dało się ich otworzyć) a z zwenątrz chyba zerwało się cięgno bo od zewnątrz też się nie da klamką... tapicerki nie mogę sciągnąć bo drzwi sa zamknięte... ma ktos jakis pomysł??? baaaardzo prosze o pomoc!
Ostatnio zmieniony sob mar 21, 2009 13:31 przez KOmi, łącznie zmieniany 1 raz.



rogal165
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: czw sie 21, 2008 01:19
Lokalizacja: Włocławek

Re: jak otworzyc drzwi tylne??

Post autor: rogal165 » sob mar 21, 2009 13:38

KOmi pisze:Witam w golfie 4 w tylnych drzwiach była włączona blokada przed dziećmi( aby do środka nie dało się ich otworzyć) a z zwenątrz chyba zerwało się cięgno bo od zewnątrz też się nie da klamką... tapicerki nie mogę sciągnąć bo drzwi sa zamknięte... ma ktos jakis pomysł??? baaaardzo prosze o pomoc!
zobacz czy otworza sie z pilota albo wloz kluczyk do drzwi kierowcy i otworz powinny sie wszystkie cyngielki podniesc i otwierasz od srodka wtedy



KOmi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 08, 2009 10:02
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: KOmi » sob mar 21, 2009 13:41

ale cyngielki sie otwierają!! tylko klamką nie otworzysz ani zewnetrzną , ani wewnętrzną!! chodzi tylko i wyłączni o drzwi prawe tylne! od wewnątrz jest włączona blokada przeciw dzieciom także to normalne że się nei torzwoy a od zewnątrz chyba się coś w środku drzwi poluzowało lub zerwało... teraz tylko pytanie jak ise dostac do środak drzwi???



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » sob mar 21, 2009 14:40

Będziesz musiał zdjąć tapicerkę, da rade dojść do wszystkich śrubek nawet przy zamkniętych drzwiach tylko potrzeba cierpliwości. Nie jestem pewien ale chyba będzie trzeba zdjąć siedzisko tylnej kanapy...



KOmi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 08, 2009 10:02
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: KOmi » sob mar 21, 2009 14:49

a nie ma ktoś opisu, zdjęć lub wie dokładnie ile tam jest śrub, zatrzesków które trzeba odkręcic żeby ściągnąć tą tapicerkę???



Awatar użytkownika
gregoryb1
vel Młody
vel Młody
Posty: 327
Rejestracja: pt sty 16, 2009 12:43
Lokalizacja: Kościerzyna, pomorskie, GKS....
Kontakt:

Post autor: gregoryb1 » sob mar 21, 2009 15:15

dwie sruby na dole boczka i dwie w raczce, żeby odkręcic te na dole boczka musisz zdjąć plastik z progu i wtedy masz do nich dojście
podnies siedzenie, odrkęc taka nakrętke która łaczy plasik ten na progu z tym przy oparciu i reszta jest na zatrzaskach uszisz podważyc zeby sie wyczepiły czasami trzeba tez zdjąc ten plastik który jest na słupku jesli masz elektryke to po odkreceniu tych śrub bedzie trzeba pociagnac tapicerke do siebie zeby sie wyczepiło z zatrzasku i do góry potem odpiąc kable i linke od otwierania
jesli po zdjęciu boczka nie dasz rady otworzyc linką to rozkrecaj blache , zeby ja wyjac musisz opuścic szybe na tyle zeby w tym otworze zaslepionym gumą (taki okrągły otwór) moc wypchnac taki plastik który ja trzyma, podnosisz szybe i zabezpieczasz ja zeby nie spadła najlepiej taśma i odkręcasz śruby i powinno wyjść
i wtedy musisz reką pociągnac te lineczke ktora wpieta jest w klamke

To jest troche chaotycznie napisane bo pisalem z pamieci ,
ja rozbierałem zatrzasniete przednie drzwi i to mi wszystko zajęło jakies 3- 4 godziny bo sie szarpalem z tym pierwszy raz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości