[MK II] Regulacja gaznika - prosze o pomoc!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krystian
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: wt paź 12, 2004 00:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

[MK II] Regulacja gaznika - prosze o pomoc!

Post autor: krystian » czw wrz 15, 2005 21:46

Witam.
Jest tutaj jakas osoba ( mechanik ) kto zajmuje sie regulacja gaznikow i zna sie na tym dobrze? Bardzo pilne, prosze podac swoje GG.
Pozdrawiam i czekam na odpis :)

Dokladnie chodzi o obroty na zimnym i na cieplym silniku.



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » czw wrz 15, 2005 23:12

podaj typ gaznika i silnika bo gaznikow bylo kilka, to predze moze ktos sie znajdzie co juz to przerabial.


Zyj kolorowo :)

Awatar użytkownika
krystian
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: wt paź 12, 2004 00:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: krystian » czw wrz 15, 2005 23:18

rzodkiew pisze:podaj typ gaznika i silnika bo gaznikow bylo kilka, to predze moze ktos sie znajdzie co juz to przerabial.
Typu nie znam, ale mam Golfa MK2 1.3



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » czw wrz 15, 2005 23:34

przypuszczalnie mozesz miec Pierburg 2E3, jest tez solex na silniku 1.3 silnik GT 1984-1987,
obroty biegu jalowego 750- 850
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Zyj kolorowo :)

Znachor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt lis 30, 2004 23:03
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Znachor » sob sty 07, 2006 09:23

Również szukam speca od Gaźników najlepiej z okolic Częstochowy (ew. okolice Tychów, Katowic). Mam silnik 1.3 MH z 86 roku, na Pierburgu 2 E3 (podobno).

Auto od pewnego czasu chodzi mi na benzynie jak traktor i wywala benzyne na kolektor dolotowyi Bóg wie gdzie jeszcze. Objawy mam tylko jak zapalam i używam auto na benzynie (czyli w zimie). Sugerując sie tym, ze mikser od gazu mam pod gaźnikiem i na gazie chodzi jak żyleta, sądzę, że cosik gaźnik odmówił mi posłuszeństwa. Na benzynie jeżdże bardzo rzadko.


Kupię:
I. fotel(e) Recaro z elektryką
II. uchylne szyby do MK2.
III. pełna lista gratów (ponad 40 pozycji) do MK2 i MK3, które chętnie kupię [UPDATE x]:

fibolek

Post autor: fibolek » sob sty 07, 2006 15:32

Jak masz mikser od gazu pod gaźnikiem?
Pierwszy raz się z tym spotkałem. :niewiem:



Znachor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt lis 30, 2004 23:03
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Znachor » sob sty 07, 2006 22:44

fibolek pisze:Jak masz mikser od gazu pod gaźnikiem?
Tak mi powiedział gaziarz. Dlatego też trzeba było troszkę wgnieść okrągły talerz obudowy filtra powietrza bo wszystko poszło na tyle w górę i klapa sie nie zamykała.
Ostatnio zmieniony sob sty 07, 2006 23:47 przez Znachor, łącznie zmieniany 1 raz.


Kupię:
I. fotel(e) Recaro z elektryką
II. uchylne szyby do MK2.
III. pełna lista gratów (ponad 40 pozycji) do MK2 i MK3, które chętnie kupię [UPDATE x]:

Awatar użytkownika
Siara
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 228
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 22:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Siara » sob sty 07, 2006 22:57

Znachor pisze:Również szukam speca od Gaźników najlepiej z okolic Częstochowy (ew. okolice Tychów, Katowic). Mam silnik 1.3 MH z 86 roku, na Pierburgu 2 E3 (podobno).

Auto od pewnego czasu chodzi mi na benzynie jak traktor i wywala benzyne na kolektor dolotowyi Bóg wie gdzie jeszcze. Objawy mam tylko jak zapalam i używam auto na benzynie (czyli w zimie). Sugerując sie tym, ze mikser od gazu mam pod gaźnikiem i na gazie chodzi jak żyleta, sądzę, że cosik gaźnik odmówił mi posłuszeństwa. Na benzynie jeżdże bardzo rzadko.

Benzyne ci wywala na kolektor bo pękła ci membranka w pompce wyprzedzenia (czy jakos tak to sie nazywa) Taka membranka kosztuje ok 50zł, mi gaznikowiec to zrobił za 40, ale widziałem jeszcze tanie zastawy naprawcze do gazników na allegro (ok 50zł) i tam ta membraka tez jest.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 373 gości