Problem z Obrotami :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Tony469
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 12, 2009 14:37
Lokalizacja: Leszno

Problem z Obrotami :(

Post autor: Tony469 » pn mar 16, 2009 23:08

Witam ! mam problem z golfikiem III 1.6 z 97r. , przy odpalaniu na zimnym silniku mam obroty dobre (950 coś kolo tego) ale gdy już się silnik rozgrzeje do temp. 90 stopni to obroty skaczą w ch.. czasami nawet gaśnie! :(albo jak włączam wentylator i światła to obroty tez skaczą eh później znowu muszę czekać aż silnik zrobi się zimny i jest ok ale jak się nagrzeje to pip. :| wiece co może być przyczyna tego ? byłem u mechanika wymienił przepustnice itd ale dalej się jebią;/



Karol G60
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:50
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Karol G60 » wt mar 17, 2009 00:19

troche małe te obroty na zimnym silniku.... a czyjnik temp. wymieniany czy dobry? moze krokowy jesli jest tam... jaki dokładnie silnik???



Tony469
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 12, 2009 14:37
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Tony469 » sob mar 21, 2009 17:20

co do tego czujnika temp. to nie wiem kurde ale jakby był zły to by mi chyba elektromechanik powiedzial nie;> ? ale jeszcze nie sprawdzałem silnika krokowego jutro pójdę go wyczyścić, wiec ci napisze co i jak ;p a co do silnika MK3 1.6 75 KM ! napisałeś ze małe obroty na zimnym silniku o ile mi wiadomo to takie powinny być chyba nie (950) ? co może być jeszcze przyczyna tych obrotów ? jeżeli nie jest to czujnik temp. ani tez silnik krokowy ? :|

[ Dodano: 21 Mar 2009 16:22 ]
Karol G60, co do tego czujnika temp. to nie wiem kurde ale jakby był zły to by mi chyba elektromechanik powiedzial nie;> ? ale jeszcze nie sprawdzałem silnika krokowego jutro pójdę go wyczyścić, wiec ci napisze co i jak ;p a co do silnika MK3 1.6 75 KM ! napisałeś ze małe obroty na zimnym silniku o ile mi wiadomo to takie powinny być chyba nie (950) ? co może być jeszcze przyczyna tych obrotów ? jeżeli nie jest to czujnik temp. ani tez silnik krokowy ? :|



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 346 gości