Klekocze coś

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Black_Sabbath1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 08:46
Lokalizacja: Zduńska Wola

Klekocze coś

Post autor: Black_Sabbath1 » ndz mar 15, 2009 22:39

Witam kolejny problem podczas jazdy i wciskania pedał gazu strasznie coś klekocze ;/ czy to gaz czy benzyna klekocze jak nie wiem ;/ ale na benzynie troszkę ciszej niż na gazie ;/ nie wiem co z tym fantem zrobić jak jadę i klekocze a wcisnę sprzęgło i jadę na luzie to przestaje klekotać czy czeka mnie mechanik czy gazownik totalnie rozkładam ręce ;/ pomóżcie ??????????????????



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn mar 16, 2009 09:47

moze to zawory pod obciążeniem klepią :bajer:
albo tarcza sprzegła :bajer:
napisz cos wiecej jaki to rodzaj hałasu metaliczny "głuchy" czy objawia się wraz z predkoscią obrotową silnika bez obciązenia pod obciązeniem na poszczególnych biegach



Black_Sabbath1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 08:46
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Black_Sabbath1 » pn mar 16, 2009 13:57

więc jest to taki stukot nasila się podczas wciskanie pedału gazu przy większych prędkościach ścisza się tak jakby coś się urwało taki stukot metaliczny, gdy auto stoi na biegu jałowym i wciska się gaz nic się nie dzieje tylko podczas jazdy a czy jadę z kimś czy sam nie ma różnicy klekocze aż miło. porównał bym też do takiego stukotu jakby się coś od czegoś odbijało .



Awatar użytkownika
pelsonpnk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 14:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pelsonpnk » pn mar 16, 2009 14:11

Ja miałem coś podobnego i też się trochę namęczyłem zanim doszedłem co to jest...
okazało się, że to przegub wewnętrzny tak walił - taka sugestia tylko.



Black_Sabbath1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 08:46
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Black_Sabbath1 » pn mar 16, 2009 22:25

a więc rozwiązanie :) okazało się że strzelił przegub pod skrzynią biegów przegub zrobiony problemu nie ma nic nie wali nie klekocze:) Pozdrawiam.
dla szczegółowości przegub po prawej stronie.
Ostatnio zmieniony pn mar 16, 2009 22:26 przez Black_Sabbath1, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości