[mk3] centralny zamek na tyla klape , szyberdach z pilota ..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

[mk3] centralny zamek na tyla klape , szyberdach z pilota ..

Post autor: arkop » pn wrz 12, 2005 18:52

zalorzylem centralny zamek jakis czas temu ale nie podpiolem sie do tylnej klapy bo mi cos nie pasowalo z zamkiem co muse zrobic zeby to chodzilo bo juz mnie trafia wkladanie kluczyka albo sprawdzanie czy zamkniete a druga rzecz to mam wolny kanal na pilocie MAGICAR 440 z allegro.pl i nie narzekam na niego a chce go podlonczyc do szyberdachu zeby automatycznie z pilota (podczas przytrzyamnia) mozna z domu bylo zamknac szyberdach... ma ktos jakis pomysl i opis...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn wrz 12, 2005 20:30

Czyli rozumiem że masz dokładany elektryczny zamek i oryginalny szyberdach elektryczny. Jeśli chodzi o zamek w klapie do ktoś już o to tutaj pytał. Zamek trzeba przerobić na pewno w dwójce (o tym porady są), w trójce pewnie jest podobnie ale nie znalazłem takiego tematu na forum. Co do dachu to możesz użyć kabla z funkcją komfort. On daje iluś tam - chyba 30 s impuls plusowy przy włączaniu alarmu. Nie wiem jaka jest jego obciążalność więc lepiej przez jakiś przekaźnik i podpiąć do włącznika dachu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pn wrz 12, 2005 20:39

jeżeli masz w klapie pneumatyczny siłownik to powinien zamykać i klapę centralny ,chybą że cięgno nie zamyka klapy,to trzeba wyciągnąć cały zamek i poczyścić elementy wkładki



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » pn wrz 12, 2005 20:56

mam w klapie orginalny zamek bez centralnego ... do przednich dzwi dokupywałem elektr. sliowniki.. slyszlem ze trzeba kupic uzywany zamke od seata to wtedy mozna cos pokombinowac albo z tego co patrzylem to jak zalorze silownik to juz ine otworze kluczykim



Awatar użytkownika
tao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 28, 2005 20:43
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: tao » czw wrz 15, 2005 12:59

Sposób przeróbki tylnej klapy opublikowałem kiedyś na forum,łącznie z rysunkami,użyj funkcji szukaj a napewno znajdziesz.Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości