Zawór klapy przepustowej w przewodach ssania 01282 oraz00575

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Picaso1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 05, 2009 15:00
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Zawór klapy przepustowej w przewodach ssania 01282 oraz00575

Post autor: Picaso1 » czw mar 05, 2009 15:11

Witam wszyskich ,, kupiłem glfa 4 tdi 90km i mam problem czasem z przyspieszeniem na piątym biegu - tz daje gazu a on jakby miał 50 km jedzie jak rower nie mogę wyprzedzać jak go zgasze to znowu jedzie , zaworek mału to chyba n75 cyka na zapłonie i w czasie pracy też,, wyczyściłem już przepustnice i egr z sadzy i z tyłu była odł. kostka którą podłączyłem i też sie to jest ... prosze o pomoc w zlokalizowaniu usterki
Ostatnio zmieniony czw mar 05, 2009 16:16 przez Picaso1, łącznie zmieniany 1 raz.


Picaso1

Awatar użytkownika
OIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 437
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:33
Lokalizacja: CBY
Kontakt:

Re: Zawór klapy przepustowej w przewodach ssania 01282 oraz0

Post autor: OIL » czw mar 05, 2009 15:14

Picaso1 pisze:Witam wszyskich ,, kupiłem glfa 4 tdi 90km i mam problem czasem z przyspieszeniem na piątym biegu - tz daje gazu a on jakby miał 50 km jedzie jak rower nie mogę wyprzedzać jak go zgasze to znowu jedzie , zaworek mału to chyba n75 cyka na zapłonie i w czasie pracy też,, wyczyściłem już przepustnice i egr z sadzy i z tyłu była odł. kostka którą podłączyłem i też sie to jest ... prosze o pomoc w zlokalizowaniu usterki

Nie ten dział, widzę że kolega nie przeczytał regulaminu a to nie dobrze.
Prośba o przesunięcie do działu technicznego

:bajer:


MK3 - było
Megane - było
S 40 - jest

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości