Głuche stukanie w zawieszeniu przednim

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Głuche stukanie w zawieszeniu przednim

Post autor: ćwikła » sob wrz 10, 2005 19:50

Witam c to moze byc??wymieniłem ostatnio tuleje wachavza bo miały luzy ale cos jeszcze mi stuka na dołach z prawej streony(pasazera)..jest to jakby takie głuche pukanie...aha no i nieraz jak wycofuje napełnym skrecie to mam pukniecie silnie słyszalne..nie jest to raczej przegub bo przegub na skreconych kołach walił by cały czas....auto to vento w tdi



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głuche stukanie w zawieszeniu przednim

Post autor: sas_gti » sob wrz 10, 2005 20:43

ćwikła pisze:Witam c to moze byc??wymieniłem ostatnio tuleje wachavza bo miały luzy ale cos jeszcze mi stuka na dołach z prawej streony(pasazera)..jest to jakby takie głuche pukanie...aha no i nieraz jak wycofuje napełnym skrecie to mam pukniecie silnie słyszalne..nie jest to raczej przegub bo przegub na skreconych kołach walił by cały czas....auto to vento w tdi
tam w golfach jest też belka spinajaca wahacze, mocowana na 4 klamry, sprawdz te klamry,
ewentualnie koncowki drązka kierowniczego, magiel, albo sworznie wahacza?? mozesz cos z tego wykluczyc?

jesli chodzi o zgrzyty na wsteku to stawiam na przegub, skoro tylko na maksymalnie skreconych kolach to slychac, pozdro



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » ndz wrz 11, 2005 21:22

własnie nie wiem co to jest...bo miałem wczesniej takie same cos w golfie....ale akurat tak sie trrafiło ze tazke padło mi łozysko...wiec je wyminiłem..heh no i tez ustało to pukanie....a w vencie(nowo kupionym)własnie takie cos jest.....


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

GOLFER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 13, 2004 00:34
Lokalizacja: TARNÓW
Kontakt:

Post autor: GOLFER » ndz wrz 11, 2005 23:48

U MNIE W MKII MIAŁEM METALICZNY STUK JAK ZMIENIAŁEM BIEG Z WSTECZNEGO NA JEDYNKE I PUSZCZAŁEM SPRZĘGŁO NA PROSTYCH KOŁACH NA ZAKRĘTACH NIC NIE CHROBOTAŁO A NA KOŃCU WYMIENIŁEM PRZEGÓB I OKAZAŁO SIĘ ZE TO ON



Art
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: śr lis 17, 2004 12:42
Lokalizacja: Pruszków

Pukanie

Post autor: Art » pn wrz 12, 2005 10:55

Zerknij też na Silentbloki - często ta guma siada - wystarczy dół i już się nadrywa - potem są stuki jak opisujesz - głuche!
Ja tak miałem np. przy zjazdach z krawężnika itp. - koszt niewielki - 30 silentblok + koszt roboty, a potem nie puka a samochód taki bardziej "zwarty"

Pozdro :otepienie:



GOLFER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 13, 2004 00:34
Lokalizacja: TARNÓW
Kontakt:

Post autor: GOLFER » pn wrz 12, 2005 11:58

GDZIE TEN CAPS LOCK TAK TU DUŻO PRZYCISKÓW NA TEJ KLAWIATRZE aaaaaaaaaa znalazłem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości