[MK2] podłączanie licznika i problem...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pilot mk2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 08, 2005 00:31
Lokalizacja: Wlkp
Kontakt:

[MK2] podłączanie licznika i problem...

Post autor: pilot mk2 » śr wrz 07, 2005 19:19

Witam!
Wymieniałem w liczniku podświetlenie. Kiedy podłączyłem licznik z powrotem (2 kostki + linka) przy włączeniu zapłonu świeci mi cały czas kontrolka kierunkowskazów. Kierunki nie działają w ogóle, a gdy włącze światła awaryjne, migają tylko kierunkowskazy tylne i przednie (boczne - nie). Czy ktos wie co to może być? Bezpieczniki i podłączenie kostek - sprawdzone.
Pozdro!


PILOT MK2

Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » śr wrz 07, 2005 21:39

moze uszkodziles folie z tylu licznika przy wyciaganiu lub wkladaniu licznika , u mnie kiedys mialem tak ze z kostki wysunal sie troche kabel , ja dosiskalem kostki i nic potem podociskalem kable w kostce i wszystko wrocilo do normy, sproboj , jak nie pomoze to wyciag licznik i posprawdzaj folie z tylu , podlacz bez wkladania licznika poprostu wepnij tylko kostki i sprawdzaj .


Zyj kolorowo :)

dacjanus

Post autor: dacjanus » czw wrz 08, 2005 15:53

Witam,
A czy po złożeniu wszystkiego nadal sie kierunki swieca ? Bo np. jeżeli nie skrecisz wszystkiego i nie podlaczysz to bedzie swiecic mam na mysli przelaczniki swiatel awaryjne itp.



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » pt wrz 09, 2005 09:42

dokladnie , jak nie bedzie wpietego przelacznika awaryjnych to lipa z kierunkowskazow


Zyj kolorowo :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości