gdzie ten spryskiwacz :/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

gdzie ten spryskiwacz :/

Post autor: Yoo! » pn lut 09, 2009 18:57

Witam, mam pytanie, gdzie znajduje się tylni spryskiwacz w IV, patrze tu i tam, ale go nie widze, a boli mnie to, że nie spryskuje mi tylnej szyby. Gdy popchne dźwignie do tylu to słychać, że spryskiwacz działa, wycieraczka działa, albo płynu nie widać, co może być tego przyczyną ;(



Awatar użytkownika
bibi466
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 18:36
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: bibi466 » pn lut 09, 2009 19:04

spryskiwacz znajduje się w osi silniczka wycieraczki pod tym czarnym plastikiem jak się przyjrzysz to go napewno zauważysz.Pewnie zapchało ci go brudem przeczyścisz i będzie działał
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2009 19:16 przez bibi466, łącznie zmieniany 2 razy.



endrju38
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 03, 2009 15:25
Lokalizacja: Częstochowa

Re: gdzie ten spryskiwacz :/

Post autor: endrju38 » pn lut 09, 2009 20:17

Yoo! pisze:Witam, mam pytanie, gdzie znajduje się tylni spryskiwacz w IV, patrze tu i tam, ale go nie widze, a boli mnie to, że nie spryskuje mi tylnej szyby. Gdy popchne dźwignie do tylu to słychać, że spryskiwacz działa, wycieraczka działa, albo płynu nie widać, co może być tego przyczyną ;(
Ja miałem ten sam problem w mk3. Jeśli jest to zapchana dysza sprysku to najlepszym do tego sprzętem jest kawałek linki z roweru na przepchanie dyszy a od środka zdjąć szlałfik i przedmuchać powietrzem ( kompresor a nawet i pompka wystarczy ).



Awatar użytkownika
paczu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob lut 17, 2007 13:31
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: paczu » wt lut 10, 2009 21:12

Yoo! pisze:Gdy popchne dźwignie do tylu to słychać, że spryskiwacz działa, wycieraczka działa, albo płynu nie widać
sprawdź czy go nie widać w bagażniku... poważnie. jeśli się leje po zamku do bagażnika to problem jest trochę poważniejszy.



imp1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob sty 24, 2009 20:23
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: imp1 » wt lut 10, 2009 21:24

jak ściągniesz ta plastikowa "obudowę" os spryskiwacza to najprościej wyciągnąć końcówkę dyszy i ja przedmuchać no chyba ze Ci się zatkało gdzieś na głębiej



Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

Post autor: Yoo! » czw lut 12, 2009 21:42

ok, dzięki wam, jak tylko zrobi sie lepsza pogoda :P to zabiore się za grzebanie przy autku, dzieki raz jeszcze :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 349 gości