Gdzie kupi zaślepki zamków

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marcin_mlody
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 20, 2008 00:12
Lokalizacja: Śląsk

Gdzie kupi zaślepki zamków

Post autor: marcin_mlody » śr sty 28, 2009 23:49

Witam,
Potrzebuję pomocy. Pozbywam się wkładek zamków w golfie IV z przodu. Chcę miec tam plastikową zaślepkę. Gdzie kupic? Chodzi mi o czarną. Bez dziurki na wkładkę.

I przy okazji. Nie wiecie czy da się kupic sprężynkę do zamka? Chodzi mi o wersję bez centralnego. Sprężyna to ta, która ustala pozycję rygla. Albo góa albo dół. Bez niej rygiel idzie sam do góry.

Z góry dziękuje za pomoc. Marcin



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » śr sty 28, 2009 23:56

Najlepiej poszukać takich zaślepek gdzieś na szrocie, ja znalazłem w zeszłym tygodniu i zapłaciłem 20 zł, tylko jest ten problem że zaślepka wchodzi zamiast bębenka zamka, czyli pozbywasz się kompletnie zamków. Dałem za nią 30 zł i nawet w kolorze:)
A z tą sprężynką zgłoś się do serwisu po zestaw naprawczy lub poszukaj na allegro.
Ja miałem problem z tylnym zamkiem i naprawił mi to pan w dorabianiu zamków zajmują się też naprawą. była uszkodzona jakaś tulejka od centralnego, przy okazji wymienił jeszcze parę zapadek- koszt 60 zł z wymontowaniem i zamontowaniem.



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: Gdzie kupi zaślepki zamków

Post autor: PinkFloyd » czw sty 29, 2009 00:03

marcin_mlody pisze:Witam,
Potrzebuję pomocy. Pozbywam się wkładek zamków w golfie IV z przodu. Chcę miec tam plastikową zaślepkę. Gdzie kupic? Chodzi mi o czarną. Bez dziurki na wkładkę.

I przy okazji. Nie wiecie czy da się kupic sprężynkę do zamka? Chodzi mi o wersję bez centralnego. Sprężyna to ta, która ustala pozycję rygla. Albo góa albo dół. Bez niej rygiel idzie sam do góry.

Z góry dziękuje za pomoc. Marcin
A nie lepiej kupic tylne klamki od wersji 5 drzwiowej- tam nie ma miejsca na wkłądkę np: http://moto.allegro.pl/item525421119_vw ... kolor.html



krakus1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 10:32
Lokalizacja: sprowadzony

Post autor: krakus1985 » czw sie 13, 2009 09:31

Też chciałem się tych zamków pozbyć. Znalazłem coś takiego od tylnych klamek:

http://egaraz.com/offer,list,33476,3604 ... trzna.html

Czy ktoś mógłby potwierdzić czy będą pasować do przednich klamek?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości