Problem z kierunkowskazem!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ryba_lucas5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 22, 2007 08:28
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Problem z kierunkowskazem!!!

Post autor: ryba_lucas5 » czw sty 15, 2009 21:00

witam mam powyższy problem , zauważyłem że się tak dzieje podczas hamowania :goof: :goof: :goof: (kiedy naciskam pedał hamowania a mam włączony pawy kierunkowskaz), jeśli ktoś może mi pomóc to czekam na jakoś podpowiedz jak to zrobić????????
Ostatnio zmieniony czw sty 15, 2009 21:07 przez ryba_lucas5, łącznie zmieniany 1 raz.


rybson

Awatar użytkownika
krzysio1985
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: czw lis 15, 2007 23:40
Lokalizacja: Kielce/Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: krzysio1985 » czw sty 15, 2009 21:15

poszukaj moze mase gdzies gubi...pewnie tylna prawa lampa



ryba_lucas5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 22, 2007 08:28
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post autor: ryba_lucas5 » pn sty 19, 2009 11:06

hej kolego ale jak mam to zrobic opisz to dokładniej, z tego co oglądałem nic nadzwyczajnego w niej nie ma(tzn. nie widać aby cos na lutowaniach czy w kablach było nie tak) dlatego jak wiesz co zrobic to napisz mi to troche bardziej po chłopsku??


rybson

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pn sty 19, 2009 11:55

krzysio1985 pisze:poszukaj moze mase gdzies gubi...pewnie tylna prawa lampa
ryba_lucas5 zapewne chodziło mu o to że czasami tak jest że ginie masa na lampie (tylnej) i wtedy kierunek bierze masę z drugiej żarówki, objawia się to tym że mogą migać (w tej lampie gdzie nie ma dobrej masy) światła stop (tak jak u ciebie) moze spotkałeś się już z czymś takim że stojąc za (b.częsty przypadek w maluchach, ładach) - gość ma włą. kierunek i jednocześnie trzyma pedał ham. wciśnięty a styłu dzieją się dziwne rzeczy - a to miga stop albo światło mijania (tylne) przygasa w rytm migania kierunku itp.
generalnie sprawdż tylną lampę (u ciebie prawą) - czyli wymontuj płytkę z żarówkami i posprawdzaj połączenia, druga osoba niech w tym czasie naciska na ham. i niech będzie włączony kierunkowskaz
Ostatnio zmieniony pn sty 19, 2009 11:57 przez misiek, łącznie zmieniany 1 raz.


:-k ...

Awatar użytkownika
krzysio1985
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: czw lis 15, 2007 23:40
Lokalizacja: Kielce/Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: krzysio1985 » śr sty 21, 2009 17:01

misiek10111 pisze:generalnie sprawdż tylną lampę (u ciebie prawą) - czyli wymontuj płytkę z żarówkami i posprawdzaj połączenia, druga osoba niech w tym czasie naciska na ham. i niech będzie włączony kierunkowskaz
no no to to



KrzysiekosH

Post autor: KrzysiekosH » czw sty 22, 2009 19:39

Witam
Jak dobrze przeczytałem to mialem podobny problem. Prawy kierunek mi chodził prawie ok do puki hamulca nie nacisnąlem a też bylo to samo jak wtyczke czujnika(nad pedałem) a okazao się że woda w prawej wtyczce w lampie tylniej podeszła i robila zwarcie

a moj topic :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=191620

moze w czyms pomoglem

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 298 gości