problem z instalacja gazowa BRC golf 3 1.8

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mikil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 25, 2004 23:24
Kontakt:

problem z instalacja gazowa BRC golf 3 1.8

Post autor: mikil » czw sie 25, 2005 17:50

Witam
tak jak w temacie mam problem z instalacja a dokladnie ze spalaniem autko po zalozeniu gazu chodzilo oki na 40 litrowym zbiorniku robil 360-400 km autko ladnie przyspieszalo ladnie i nie bylo problemu pojechac na przeglad gwarancyjny bo jak odbieralem auto to goscie mi powiedzieli ze jest dziura w tlumniku i nie do regulowali
no i oczywiscie ja głupi pojechalem no i kolesie wyregolowali na zbiorniku robi niecale 300 km oczywiscie kolesie regulowali na analizatorze i wszystko oki i tak musi byc wiedlug nich
apropo zaklad gazowy BKZ AUTO na alejach JANA PAWŁA 2 w KRAKOWIE
STRASZNA PARTACZE NIE POLECAM NIE WIEM Z KAD się CI GOSCIE WZIELI STRONKE MAJA OKI ALE JEZELI CHODZI O WYKONANIE INSTALACJII TO WYGLADA JAK BY TA ZALOZONA W MOIM SAMOCHODZIE BYLAI ICH PIERWSZA W ZYCIU (albo zatrudniaja tam chinczykow)
ZALOZYLI MI AUTATOR O MALEJ SREDNICY KTORY MONTUJE się DO SILNIKOW O POJ DO 1.6 , PRZEWODY POPROWADZILI POD AUTEM W TEN SPOSOB ZE PRZEZ SRODEK DYWANIKOW POPRZEWIERCALI MI WKRETY WYTAJACE PO 1.5 CM A PODMASKA WIELKI MISZ MASZ KALBLII. DOBRZE ZE MOJE AUTO TO STARY TRUP BO NIE MIELI CO UKRASC. NO I OCZYWISCIE JESZCZE SKASOWALI MNIE ZA PRZEGLAD GWARANCYJNY BO AUTO JUZ ZA DUZO PRZEJECHALO. GENERALNIE NIE POLECAM

uff az się unioslem
moje pytanie brzmi gdzie moge wyregulowc instalacje BRC w krakowe ew
czy mozna to zrobic i w jaki sposob

szukam dobrego zakladu

pozdrawiam :crazy:


.zycie to surfing wiec nie boj sie fal.


..:: VW VENTO 1.8 GL ::..

... pozdro mikil ...

piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: problem z instalacja gazowa BRC golf 3 1.8

Post autor: piotr1979 » czw sie 25, 2005 21:23

mikil pisze:Witam
tak jak w temacie mam problem z instalacja a dokladnie ze spalaniem autko po zalozeniu gazu chodzilo oki na 40 litrowym zbiorniku robil 360-400 km autko ladnie przyspieszalo ladnie i nie bylo problemu pojechac na przeglad gwarancyjny bo jak odbieralem auto to goscie mi powiedzieli ze jest dziura w tlumniku i nie do regulowali
no i oczywiscie ja głupi pojechalem no i kolesie wyregolowali na zbiorniku robi niecale 300 km oczywiscie kolesie regulowali na analizatorze i wszystko oki i tak musi byc wiedlug nich
apropo zaklad gazowy BKZ AUTO na alejach JANA PAWŁA 2 w KRAKOWIE
STRASZNA PARTACZE NIE POLECAM NIE WIEM Z KAD się CI GOSCIE WZIELI STRONKE MAJA OKI ALE JEZELI CHODZI O WYKONANIE INSTALACJII TO WYGLADA JAK BY TA ZALOZONA W MOIM SAMOCHODZIE BYLAI ICH PIERWSZA W ZYCIU (albo zatrudniaja tam chinczykow)
ZALOZYLI MI AUTATOR O MALEJ SREDNICY KTORY MONTUJE się DO SILNIKOW O POJ DO 1.6 , PRZEWODY POPROWADZILI POD AUTEM W TEN SPOSOB ZE PRZEZ SRODEK DYWANIKOW POPRZEWIERCALI MI WKRETY WYTAJACE PO 1.5 CM A PODMASKA WIELKI MISZ MASZ KALBLII. DOBRZE ZE MOJE AUTO TO STARY TRUP BO NIE MIELI CO UKRASC. NO I OCZYWISCIE JESZCZE SKASOWALI MNIE ZA PRZEGLAD GWARANCYJNY BO AUTO JUZ ZA DUZO PRZEJECHALO. GENERALNIE NIE POLECAM

uff az się unioslem
moje pytanie brzmi gdzie moge wyregulowc instalacje BRC w krakowe ew
czy mozna to zrobic i w jaki sposob

szukam dobrego zakladu

pozdrawiam :crazy:
juz dawno sie tak nie smialem z postu :rotfl:
jestes cool a monterow omijamy z daleka(szczegolnie ja bo jestem z nad morza)ja tez mam BRC ale u mnie zakladal naprawde fachowiec goraco go polecam.mielecin- zachodniopomorskie


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości