Gasnie przy gwałtownym dodaniu gazu :( pomocy :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Timothy88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: sob lis 15, 2008 14:26
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Gasnie przy gwałtownym dodaniu gazu :( pomocy :(

Post autor: Timothy88 » pn sty 12, 2009 14:05

Witam.Posiadam golfa mk2 z silnikiem 1.3 (NZ). Jakis czas temu zaczely sie z nim problemy tj. dlawil sie i przerywal,od tego czasu powymienialem pare rzeczy m.in. Pompe paliwa,uszczelke pod glowica,olej + filtr,swiece,termostat,chlodnice,przeplywomierz i kilka innych drobiazgow. Na poczatku byl problem z gotowaniem,pomogla wymiana uszczelki pod glowica plus wymiana w/w elementow ukladu chlodzenia. Pozniej samochod zaczynal przerywac w czasie jazdy,nierowno chodzil i gasl kiedy w trakcie jazdy wrzucalem na luz.Padlo na przeplywomierz...po wymianie silnik łapał rowne obroty i nie gasl ale za to dusil sie przy mocniejszym dodaniu gazu.Pomóc miala wymiana pompy paliwa,co uczynilem,ale nic nie dalo.Na chwile obecna samochod odpala,chodzi rowno.Jesli delikatnie daje gazu i powoli zwiekszam obroty to sie wkreca ale kiedy silnik przekroczy mniej wiecej 2500obr/min lub dodam gwaltownie gazu samochod sie dusi i gasnie,samochod toczy sie na polsprzegle ale jak sie cche dodac gazu i jechac to gasnie.Wsadzilem w niego juz naprawde duzo pieniedzy i cierpliwosci i nadal nie jest tak jak trzeba :( nie mam juz sily,moze Wy forumowicze mi pomozecie :(



kamczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 07, 2009 01:10
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamczi » pn sty 12, 2009 23:20

Już o tym pisałem...Jedź do mechanika i niech ci ustawi kąt wyprzedzenia na aparacie zapłonowym po przez znaki błyskowe...na stroboskopie....i będzie cacy..przerabiałem ten temat...pozdrawiam..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 543 gości