Brak ogrzewania tylnej szyby...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Druidionin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Brak ogrzewania tylnej szyby...

Post autor: Druidionin » wt sty 06, 2009 20:07

Siemka chłopaki!
Pomóżcie bo nie wiem już co z tym robić, okno zamarznięte od środka nie da się jeździć...
Bezpieczniki sprawdziłem zarówno pod numerkiem 9 jak i 13 (a właściwie dla pewności wszystkie od 8 do 15 :P bo niby autko z 86r ale już wygląda na to że mody przy malowaniu jakieś przechodziło ;) ) Kable z lewej strony jakieś 2 miesiące temu przelutowywałem i zabezpieczałem gdyż były przecięte i nie było żadnej elektryki na tylnej klapie, teraz zarówno wycieraczka jak i oświetlenie tablicy jest... Jedno co zauważyłem, że po wciśnięciu przycisku nie pali się to okienko na jego dolnej części dopiero jak się dociśnie go mocniej od dołu to się zapala może to on nawalił? Ewentualnie są jeszcze kabelki z prawej strony ale czy ten też jest od ogrzewania? Nie mam miernika więc napięcia nie sprawdziłem, postaram się to zrobić w weekend ale może ktoś miał już taki problem i może podpowiedzieć co można jeszcze sprawdzić i najważniejsze jak ;)
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2009 10:11 przez Druidionin, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
pao1908
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob sty 03, 2009 00:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: pao1908 » wt sty 06, 2009 22:22

kolego Druidionin własnie ja mam taki sam problem z szybą,tylko że mi ta kontrolka sie świeci czyli przycisk działa,a sprawdzic to można żaróweczką odpiąć kable z szyby i podłączyc do nich jakoś tom żarówke,jak sie zapali to git,własnie sam musze tak sprubowac ale wydaje sie mi że to jest wina szyby tych przewodzików na niej mogą być po przerywane co tego nie widac... :bajer: pozdro...



Awatar użytkownika
tede TD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: czw cze 05, 2008 23:29
Lokalizacja: PABIANICE
Kontakt:

Post autor: tede TD » wt sty 06, 2009 22:37

Zaczął bym od sprawdzenia wiązki elektrycznej(przy klapie tylnej-czy nie są złamane przewody),ewentualnie uwalone paski szyby :chytry:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości