co siedzi pod tapicerka dachu? :/ strasznie drży!....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

xperl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 15:36
Lokalizacja: Poznan

co siedzi pod tapicerka dachu? :/ strasznie drży!....

Post autor: xperl » wt sty 06, 2009 12:43

Witam, po polrocznych poszukiwaniach co w aucie trzeszczy/drzy okazalo sie ze cos pod tapicerka dachu, na samym srodku kiedy wlasnie cos drzy (glownie przy niskich obrotach i jak jade po sniegu) jak dociskam reka przestaje... nie mam pojecia co tam moze byc, bede wdzieczny na jakies sugestie i schematy zanim zaczne to rozgrzebywac :( dodam ze nie mam szyber dachu
Ostatnio zmieniony wt sty 06, 2009 23:56 przez xperl, łącznie zmieniany 1 raz.



wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » wt sty 06, 2009 13:55

Tam pod tapicerką zasuwa przewód do antenki i czasami lubi sobie potrzeszczeć a nawet popukać o blaszkę dachu .Do zrobienia w garażowych warunkach we trzy osoby lub dwie a we chwili obecnej praca na zewnątrz nie wskazana.Rozbiórka podobna jak w mk trzy.


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

xperl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 15:36
Lokalizacja: Poznan

Post autor: xperl » wt sty 06, 2009 16:09

wielblad2 pisze:Tam pod tapicerką zasuwa przewód do antenki i czasami lubi sobie potrzeszczeć a nawet popukać o blaszkę dachu .Do zrobienia w garażowych warunkach we trzy osoby lub dwie a we chwili obecnej praca na zewnątrz nie wskazana.Rozbiórka podobna jak w mk trzy.
hmm. skoro to moze byc przewod to moze wystarczy go naciagnac? ;) gdzie on wychodzi? domyslam sie ze w ktoryms z slupkow przedniej szyby.... moze jak go dobrze naciagne przestanie trzeszczec... musze sie predko za to zabrac bo zaczyna sie to robic nawet jak auto stoi odpalone :/... mam jeszcze jedno pytanie... czy jest jakas belka wzmacniajaca miedzy slupkami od drzwi? bo wlasnie w tym miejscu na srodku jak docisne to przestaje drzec....



wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » wt sty 06, 2009 16:42

nie mam 100% pewności ale chyba jest na środku od słupka do słupka może faktycznie tam cosik siedzi.


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

xperl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 15:36
Lokalizacja: Poznan

Post autor: xperl » wt sty 06, 2009 18:13

wielblad2 pisze:nie mam 100% pewności ale chyba jest na środku od słupka do słupka może faktycznie tam cosik siedzi.
bez schematu sie nie obejdzie.. :/ szukalem na allegro dachy... ale nie bylo zdjec od srodka a jak juz to z tapicerka... :/

[ Dodano: 07 Sty 2009 22:45 ]
mobilki pomozcie... ;) bo juz mnie szlak trafia ;/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości