Ratunku. Okna mam otwarte

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Anta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 21:18
Lokalizacja: Wrocław

Ratunku. Okna mam otwarte

Post autor: Anta » pt sty 02, 2009 20:09

Miala byc prosta sprawa - wymiana lampki wewnetrzenej przy lusterku w kabinie. Po zamontowaniu nowej nie ma oswietlenia w kabinie (zadne nie dziala), szyby sie nie zamykaja, lusterkami elektrycznymi nie mozna sterowac. Co moglo sie stac ? Teraz lampke mam w ogole zdemontowana.
Wczesniej wymieniany byl aku, ale po wymianie na 99% oswietlenie w srodku dzialalo.
Pomocy



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt sty 02, 2009 20:12

moze jakis bezpiecznik polecial



greg

Post autor: greg » pt sty 02, 2009 20:15

odpiąc lampkę - sprawdzić czy pomogło - jak nie to sprawdzić bezpieczniki jak ni eto sprawdzić bezpieczniki dodatkowe obok przekaźników



Anta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 21:18
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Anta » pt sty 02, 2009 20:26

greg pisze:odpiąc lampkę - sprawdzić czy pomogło - jak nie to sprawdzić bezpieczniki jak ni eto sprawdzić bezpieczniki dodatkowe obok przekaźników
lampka jest odpieta - myslalam ze moze ta lampka jest niezbedna, zeby calosc dzialala, ale z tego co piszesz, to bez lampki tez powinno dzialac.
W sumie wszystko dziala: klima, regulacja swiatel, tablica jest oswietlona itp. tylko brak oswietlenia w kabinie, no i szyby nie dzialaja.
Co ciekawe centralny zamek je zamknal (jak dlugo trzymalam kluczyk w drzwiach w pozycji zamykania drzwi)

Ide sprawdzac bezpieczniki.



jeycoob
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 06, 2006 18:07
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

heh

Post autor: jeycoob » pt sty 02, 2009 23:50

to ze jak kluczyk przytrzymasz w pozycji zamykania dzwi jest akurat normalne ze szyby sie zamykaja i szyber dach tez a jak przytrzymasz w pozycji otwierania dzwi powinny sie otworzyc :D



krupik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 17:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krupik » sob sty 03, 2009 00:09

jak mi się spalił bezpiecznik poprzez zwarcie w lampce "kopertówce" w drzwiach to szlag trafił oświetlenie wnętrza ale i elektryczne szyby i centralny
baaardzo się zdziwiłem ale wymiana bezpiecznika rozwiązała problem - może i Ty coś zwarłeś...



Awatar użytkownika
Aldek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 13:51
Lokalizacja: Dolsk

Post autor: Aldek » sob sty 03, 2009 14:37

Za oświetlenie wnętrza odpowiada bezpiecznik nr 14 jest on także od zdalnego otwierania klapy bagażnika i znajduje się w skrzynce bezpiecznikowej . Za szyby przednie odpowiada bezpiecznik ‘C’ a za tylne ‘E’ są one na tablicy przekazników .


Aldek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości