[Mk III] - CEWKA ZNOWU NIESPRAWNA - POMOCY!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

[Mk III] - CEWKA ZNOWU NIESPRAWNA - POMOCY!!!

Post autor: h2o » czw sie 11, 2005 09:41

Witam wszystkich

Swego czasu dużo pytałem o mój problem z nieodpalaniem silnika po deszczu i wilgoci. Wszystko było wymienione i nikt nie potrafił powiedzieć o co chodzi i dlaczego p deszczu nie pali. Wydaje mi się że problem został rozwiązany. Winna zamieszaniu była cewka zapłonowa. Jest to już moja druga. Pierwsza miała perzebicie tuż pod tym 'dziubkiem" do którego podłącza sie kabel. Została zalepiona, ale to nie zdawało egzaminu. Kupiłem drugą - używaną. Okazało się, że ta dokładnie w tym samym miejscu ma przevbicie. Jak zdejmie się kabel to iskra idzie nie z tego "dziubka" ale pojawia się tuż pod nim. Nie wiem - może ta uzywana tez była walnieta a ja tego nie zauważyłem. Mam jednak pytanie. Może to przebicie w tym samym miejscu spowodowane jest innym czynnikiem?. Może coś z napięciem jest nie tak?
Jeśli ktokolwiek wie coś na ten temat i mógłby mi udzielić jakiejś porady to czekam na podpowiedzi. Zamierzam kupić teraz nową cewkę jednak chciałbym się czegoś o tej ustarce dowiedzieć bo byc może nowa siądzie mi w tym samym miejscu a ja nie będę wiedzieła dlaczego.

pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedzi.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw sie 11, 2005 11:01

a kto kupuje uzywane???:P cewki wn??


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 503 gości