Elektryczne lusterko w mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marwro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 01, 2005 09:40
Lokalizacja: Nowa Sucha k/ Sochaczewa
Kontakt:

Elektryczne lusterko w mk3

Post autor: marwro » śr sie 10, 2005 10:11

Witam,

Mam w swojej "trójce" z lekka rozwalone lewe lusterko. Ma lekko nadłamany i pęknięty ten czarny plastik który wystaje na obwodzie szkła (widać to na zdjęciu). Szkło lusterka rusza się torche za bardzo niz powinno :) co widać na drugim zdjęciu. Co prawda można je ustawić i trzyma się sztywno (czyt. w jeździe nie przeszkadza) ale już z wnętrza samochodu, dość ciężko je ustawić bo ma "ograniczoną sprawność ruchową" :) tzn. cos tam się rusza ale jak naciskam "górę" to idzie w lewo itp.
Moje pytanie brzmi - czy można coś zrobić z tym lusterkiem bez dokupowania nowego. Może np. szkło wyskoczyło tylko z jakiś uchwytów/zaczepów i trzeba je na miejsce wcisnąć? Na razie nie brałem się za rozbieranie tego lusterka bo nie wiem czy jest sens ale jeśli warto spróbować to przydałby się jakis opis jak się do tego zabrać bo chyba w FAQ tego nie ma? Poza tym musiałbym chyba rozebrać dobre lusterko (prawe) żeby zobaczyć jak to powinno wyglądać, a nie chiałbym czegoś uszkodzić.
Sorki za lemerskie pytania, jeśli cos niezrozumiale opisałem to pytajcie, a postaram sie sprecyzować.
czekam na opinie i podpowiedzi!

pozdrawiam

marwro

PS: lusterko dostało na parkingu prosto w ta plastikowa obramówkę ale to porzedni użytkownik zrobił :niewiem:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sie 10, 2005 22:00

samo szkło po prostu wyciągasz i patrzysz co się zepsuło. A plastik to chyba kiepska sprawa. Może by pasował od jakiegoś innego tańszego nieelektrycznego lustra. Na twoim miejscu bym zdemontował lusterko i przeszedł się po giełdzie albo szrotach.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
marwro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 01, 2005 09:40
Lokalizacja: Nowa Sucha k/ Sochaczewa
Kontakt:

Post autor: marwro » czw sie 11, 2005 11:57

Dzięki za zainteresowanie!

Wyciągnąć szkło, powiadasz. a jak ono jest tam zamocowane? Bo jednak na czymś sie trzyma. Trzeba odgiąć, podwadzić, pociągnąć? Sa gdzieś fotki na forum jak to zrobić?

pozdrawiam

marwro[/quote]



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 428 gości