Grzeje sie co to moze byc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

blasior89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 25, 2008 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Grzeje sie co to moze byc

Post autor: blasior89 » wt gru 09, 2008 01:55

Pisalem juz wczesniej ze mialem problem z moim golfikiem iv 98 1.8T bo sie grzal. bylem u paru mechanikow kazdy mowil co innego ale wknocu wymienili pompe wody niby bylo ok ale po miesiacu jak postalem w korku z 30 min parwie stojac w miescu tem. podeszla znowy do 110 stopni i sie zatrzymalem zeby ostygl. plyn oczywiscie sie zagotowal. Normani trzyma temterature 90 ale czasami sie sie zagrzeje. dodam ze ubywa mi troche plyny ze zbiornicza a wyciek byl niby usuniety przy wymianie pompy. CZasami nie pracyje mi klima a poznaje to potym ze jak sie ja wlacza to obory sie nie ruszaja, a jak chodzi normanie to wzrasaja na chwile na 1000. I tez wydaje mi sie ze bez klimy nie wlaczaja sie wentylatory a jak chodzi klima to sie wlaczaja obydwa ale na 5 sek. Moze ktos powiedzec co to moze byc. dodam tez ze czego paruje mi przednia szyba jak mam wlaczone na econ ale jak sie wlaczy klime (jak zadziala) to jest git. a jak nie chce sie wlaczyc to musze jechac poomacku. ;( powiedzie co to tym razem moze byc??



greg

Post autor: greg » wt gru 09, 2008 09:45

1. włącznik termiczny na chłodnicy - nie załącza 1 biegu wentylatorów
2.
blasior89 pisze:Moze ktos powiedzec co to moze byc. dodam tez ze czego paruje mi przednia szyba jak mam wlaczone na econ ale jak sie wlaczy klime (jak zadziala) to jest git
a szyby są tłuste? jak tłuste i zapaszek możliwy wyciek z nagrzewnicy
3. sprawdź bezpiecnziki na akumulatorze (te paski łączące też)



blasior89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 25, 2008 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: blasior89 » wt gru 09, 2008 12:31

A jak doklanie sie nazywa ten wlacznik?? SZyby nie sa tluste, a bezpieczniki sprawdzone mam troche przepaleone wejscie na pierwszy bezpiecznik od lewej strony na akumulatorze ale bezpiecznik caly.
Ostatnio zmieniony wt gru 09, 2008 12:32 przez blasior89, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » wt gru 09, 2008 12:52

blasior89 pisze:A jak doklanie sie nazywa ten wlacznik??
termo wyłącznik



greg

Post autor: greg » wt gru 09, 2008 19:55

blasior89 pisze:mam troche przepaleone wejscie na pierwszy bezpiecznik od lewej strony na akumulatorze ale bezpiecznik caly.
no tak tylk opytanie czy przechodiz dalej prąd



blasior89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 25, 2008 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: blasior89 » wt gru 09, 2008 22:59

prad przechodzi



greg

Post autor: greg » wt gru 09, 2008 23:04

jak przechodzi to odepnij wtyczkę od włącznika termicznego i zewrzyj 2 przewody - powinny wentylatory ruszyć, potem inne 2 przewody - wentylatory rusza inna prędkością - jeśli w obu przypadkach rusza - to wina włącznika termicznego



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 237 gości