Amortyzatory tył

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Amortyzatory tył

Post autor: raf1al » pt gru 05, 2008 22:56

1.czy można z tyłu założyć gazowe amortyzatory (Bilstein) jeśli z przodu mam olejowe tej samej firmy? bo nigdzie nie mogę znaleźć Bilsteina olejowego na tył :(

2.czy takie gazówki z tyłu bardzo zmienia komfort jazdy i czy wysoko podniosą auto do góry?? czy raczej będzie w normie wszystko??



Bonio_MS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: sob paź 18, 2008 21:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bonio_MS » pt gru 05, 2008 23:03

Kolego ja bym sie nie bawil w w olejowe ja mam u siebie amortyzatory gazowo olejowe KYB i powiem ci szczeze ze komfort jest niezly nawet jak wioze w Jettce 3 osoby z tylu nic nie trze a i doradze ci tez wymienic sprezyny wzmocnione jak mialem stry zestaw to kola mialem schowane w nadkolach teraz mam ok 8 cm nad opona


Pozdrawiam


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3391738#3391738 <------ Maine Golf

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » pt gru 05, 2008 23:25

Bonio_MS pisze:Kolego ja bym sie nie bawil w w olejowe ja mam u siebie amortyzatory gazowo olejowe KYB i powiem ci szczeze ze komfort jest niezly nawet jak wioze w Jettce 3 osoby z tylu nic nie trze a i doradze ci tez wymienic sprezyny wzmocnione jak mialem stry zestaw to kola mialem schowane w nadkolach teraz mam ok 8 cm nad opona


Pozdrawiam
ale z przodu bym niechał zmieniać na gazówki a nie wiem czy mozna z tyłu dac gazowe jak przód zostanie bez zmian!

tez bym chciał żeby za bardzo nie poszedł do gore i nie był za bardzo twardy!
bo będzie sie jeździło jak taczkami !!!!



Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » sob gru 06, 2008 13:06

raf1al pisze:1.czy można z tyłu założyć gazowe amortyzatory (Bilstein) jeśli z przodu mam olejowe tej samej firmy? bo nigdzie nie mogę znaleźć Bilsteina olejowego na tył
A dlaczego by nie.
raf1al pisze:czy takie gazówki z tyłu bardzo zmienia komfort jazdy i czy wysoko podniosą auto do góry?? czy raczej będzie w normie wszystko??
Ja ma z tyłu gazówki i auto jest na normalnej wysokości, Przyznam że gazówki wydaja sie byc twardsze, chociaz z drugiej strony nie miałem nigdy olejowych(dobrych), tylko na poczatku gdy były zmasakrowane.


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » sob gru 06, 2008 13:13

Maćkooo pisze:
raf1al pisze:1.czy można z tyłu założyć gazowe amortyzatory (Bilstein) jeśli z przodu mam olejowe tej samej firmy? bo nigdzie nie mogę znaleźć Bilsteina olejowego na tył
A dlaczego by nie.
raf1al pisze:czy takie gazówki z tyłu bardzo zmienia komfort jazdy i czy wysoko podniosą auto do góry?? czy raczej będzie w normie wszystko??
Ja ma z tyłu gazówki i auto jest na normalnej wysokości, Przyznam że gazówki wydaja sie byc twardsze, chociaz z drugiej strony nie miałem nigdy olejowych(dobrych), tylko na poczatku gdy były zmasakrowane.
właśnie oto chodzi żeby był na normalnej wysokości :) kupel kiedyś kupił jakieś syfy na allegro to mu sie znacznie podniósł a to juz nie ładnie wyglądało!

czyli spokojnie mona założyć tył gazowe jak z przodu sa olejowe!!!
może tez jak sie coś włoży do bagażnika to nie klapnie tak bardzo!

a można wiedzieć jakie ty masz amorki i jak sie jeździ:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 317 gości