Pomocy w sprawie elektryki VW mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zwykly123
VW-Fairest Car !
VW-Fairest Car !
Posty: 144
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 11:35
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Pomocy w sprawie elektryki VW mk2

Post autor: zwykly123 » pn gru 01, 2008 14:04

Witam Panowie i Panie..... :D Otóż mam problem z elektryką w moim mk2 i dlatego ze jestem mlody i to moje 1 autko ktore kupilem misiac temu mam pare pytan..... Mam nadzieje że mi pomożecie bo napewno dla Was to pestka.....hehe a wiec do rzeczy......
ostatnio jak czyscilem autko w wewnatrz nichcacy zahaczylem naga i odpiely mi sie kabelki , raczej od radia bo radio wogole nie dziala.... problem w tym ze 2 kabelki sa na zewnatrz a tamte zostaly w tym plastiku zaznaczonym na zdjeciu.... i chcialem to złaczyc tak jak bylo ale nie potrafie sciagnac tego srodkowego plastiku poniewaz jest tam zapalniczka i boje sie ze cos urwe ...... proszę Was naprawde o POMOC...chodzi mi o to jak sie sciaga ten srodkowy plastik aby nic nie uszkodzic..... ..pozdrawiam
[img][img]http://images49.fotosik.pl/36/d084c02b51dff697.jpg[/img][/img]
Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 14:08 przez zwykly123, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
fifel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 19:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fifel » pn gru 01, 2008 14:18

Po 2 stronach tego "plastiku" masz srubki ktore musisz odkrecic, musisz tez sciagnac mieszek lewarka zmiany biegow i tam tez odkrecic srubke. No i sciagasz :) zapalniczki nie zepsujesz bo to wszystko tez jestna kabelkach tak ze sie nie boj :) to po prostu kawal plastiku z kabelkiem ktory idzie od zapalniczki pod deche rozdzielcza.



zwykly123
VW-Fairest Car !
VW-Fairest Car !
Posty: 144
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 11:35
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: zwykly123 » pn gru 01, 2008 14:27

Dzięki za odpowiedż .... Odkręce te srubki i mam ciągnąć do siebie?? Aha i jak bede te kable złaczal to musze jakies bezpieczniki odkrecic czy cos..... Przepraszam za takie pytania ale to moje pierwsze autko i prawko zdalem 1 , 5 tygodnia temu....:D:D:D musze sie wiele nauczyc o samochodach..... wogole ten poprzedni wlasciciel duzo namieszal z elektryka i te kabelki to ja chce tylko spiac na pare dni bo auto niestety musi trafic do elektryka....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 211 gości