Ciężko pali na zimnym silniku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

b4rtus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 01, 2007 19:10
Lokalizacja: Wąsosz

Ciężko pali na zimnym silniku

Post autor: b4rtus » śr lis 26, 2008 17:47

Witam, posiadam Golfa IV 1.6 16V i mam problem z odpaleniem po nocy. Auto stoi w nieogrzewanym garażu. Dzisiaj rano odpalił za 3 czy 4 razem. Wczoraj podobnie. Nigdy nie było takich problemów. Sytuacja nie dotyczy odpalania na rozgrzanym silniku. VAG nie pokazuje żadnych błędów. Proszę o wskazówki
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2008 17:47 przez b4rtus, łącznie zmieniany 1 raz.



LukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 20, 2008 21:40
Lokalizacja: wziąc pieniądze....

Post autor: LukaszVirus » czw lis 27, 2008 00:28

Witam dolaczam sie do pytania kolegi mam podobny problem... Tylko ja mam golfika 3 2.0 8v GTI edition i tez nigdy niemialem takiego problemu... co moze byc przyczyna, od 3 dni mam ten problem, przy rozgrzanym silniku autko normalnie pali zero problemow... ale po nocy, odpalam 5-6 razy i jak odpale musze gazowac bo gasnie, i obroty skacza... nigdy niemaialem gazu w nim caly czas benzynka... prosze o wskazowki



lux4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr cze 11, 2008 17:42
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: lux4 » czw lis 27, 2008 23:12

ja mam ciekwiej w Golfie IV 1.4. Zimniutki odpala bez problemu. Ale po kilkuset metrach gdy zgasze i chce znow odpalic to musze dluzej krecic rozrusznikiem i gazu dodac, potem skacza mi obroty na 2300. co jest grane?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości