stacyjka - przekręca się kluczyk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grzesioo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 29, 2008 08:01
Lokalizacja: dolnośląskie

stacyjka - przekręca się kluczyk

Post autor: grzesioo » śr lis 26, 2008 11:22

Witam!!
Miał ktoś tak?? Zgasł silnik, a przy próbie zapalenia kluczyk dawał się przekręcić dookoła. Dopiero kiedy odkręciłem w drugą stronę i wyciągnąłem kluczyk ze stacyjki to objawy zniknęły. Potem zapalałem auto kilkukrotnie i nic się nie działo.

Chwilę przed tym, jadąc około 50 - 60km/h silnik zaczął delikatnie szarpać, ale nie ujmowałem gazu i objawy zniknęły. Trwało to może 2 sekundy, potem podjazd do skrzyżowania i ... zgasł silnik.
Jak będę miał chwilę to podłącze się do VAGa, będę wiedział dlaczego szarpał. a co ze stacyjką??

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi


:)

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » śr lis 26, 2008 12:16

A próby włamania przypadkiem nie było? Moze jakis nieudolny złodziej nie mógł złamać immo a przy okazji siłą wyłamał również stacyjkę? Scenariusz przeważnie przy włamaniu jest następujący:
- alarm,
- stacyjka,
- immo,
jak sie nie udaje w 2-3 min złodziej rezygnuje... Nie przejmuj się, że masz alarm ponieważ jak jest fabryczny to złamanie jego jest dziecinnie proste.
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2008 12:17 przez maryjan, łącznie zmieniany 1 raz.


Dziki

grzesioo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 29, 2008 08:01
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: grzesioo » śr lis 26, 2008 12:36

Hmm. pooglądam zamki, ale raczej nie.


:)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości