mk2 licznik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Gallus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 10:12
Lokalizacja: Chorzów

mk2 licznik

Post autor: Gallus » wt lis 18, 2008 21:06

witam!
od dłuższego czasu mam problem z licznikiem... a właściwie z wskaźnikiem temperatury.. umarł na amen... wymieniłem czujnik, i nadal to samo, dodam ze układ chłodzi się prawidłowo, woda wchodzi w cały obieg i włącza się wentylator.
Ale do rzeczy.. na liczniku nie mam także diody od temperatury nawet nie ma tam takiego obrazka.. jest tylko wskaźnik,do tego ciężko oświetlenie działa i teraz pytanie jak najłatwiej wyjąc licznik żeby niczego nie uszkodzić?
A do tego jeszcze jedno pytanie... mam nad i pod zegarem cyfrowym skróty: km/h i cos o litrach jak się nie mylę... czy to oznacza ze to licznik mfa? bo jeśli tak to może będę próbował go podłączyć... tylko czy się da go podłączyć do silnika PN?


pozdRo



Awatar użytkownika
..::wilu::..
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: sob paź 27, 2007 00:20
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ..::wilu::.. » wt lis 18, 2008 21:39

Jakbys przeslal fotki to moze by bylo latwiej ci pomoc.



Gallus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 10:12
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Gallus » wt lis 18, 2008 21:43

jutro rano zrobię foto i zapodam wam ;)



Awatar użytkownika
RoBaL84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1050
Rejestracja: czw gru 13, 2007 21:27
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: RoBaL84 » śr lis 19, 2008 01:48

Najprosciej jest zdjac kierownice i ta ramke na calej dlugosci deski ale najpierw powyjmowac wlaczniki i regulacje nawiewu a pozniej poodkrecac wszystkie srobki (duzo ich nie ma)



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » śr lis 19, 2008 07:36

obejdzie sie bez zdejmowania kierownicy
czasami nie ma kontrolki od wody przy innych kontrolkach, wtedy ta kontrolka jest w wskazniku od temperatury
zanim wezmiesz sie za wyciaganie licznika to sprawdz przewody ktore ida od czarnego czujnika od temp do licznika
mozesz tez zewrzec przewody we wtyczce od czujnika i zobaczyc czy wtedy wskazowka sie ruszy - moze ten nowy czujnik jest walniety ale jest to male prawdopodobienstwo

[ Dodano: 19 Lis 2008 06:38 ]
sprawdz w ogole czy dochodzi masa do wtyczni od czujnika - brazowy przewod
ten drugi przewod idzie prosto do wskaznika



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 250 gości