szyber dach ...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

woyasvr6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 19:30
Lokalizacja: to wiesz ??
Kontakt:

szyber dach ...

Post autor: woyasvr6 » pn lis 17, 2008 16:45

ja mam taki pytajnik...mam po raz pierwszy szyber dach...jest on elektrycznie otwierany i zamykany...chcialbym sie dowiedziec czy jest jeden przycisk ktorym zamyka sie automatycznie szyberek do konca??...bo ja mam 3 przyciski...ale musze samemu domykac szyber dach zagladajac na zewnatrz dachu czy jest dokladnie zamkniety...czy moze mam zepsuty jakis przycisk..ale kazdy dziala...tylko ze nieam ze automatycznie sie zamyka do konca... :otepienie:
Ostatnio zmieniony pn lis 17, 2008 16:47 przez woyasvr6, łącznie zmieniany 1 raz.


VR6.....droga jest.....

Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: danioo » pn lis 17, 2008 17:59

źle wyregulowany


zapraszam do oceny mojego golfika:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=159996[/url]


[b]Kupię ciemne kierunki w zderzak ori FER lub HELLA[/b]

Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

Post autor: Bednarus » pn lis 17, 2008 18:31

Opisz tą usterkę trochę bardziej. Czy jak wciskasz ten okrągły przycisk w środku to szyber otwiera się do końca do góry, a następnie jak wciśniesz przycisk zamykania (przycisk najbliżej przedniej szyby) to szyber się się zamyka i w którym miejscu się zatrzymuje? I tak samo czy jak wciśniesz przycisk odsuwania szyberdachu to szyber się rozsuwa do końca i jak następnie wciśniesz przycisk zamknięcia to szyber się zamyka i gdzie się zatrzymuje? Ogólnie obojętnie z którego położenia szyberdachu wciśniesz przycisk zamykania to szyber powinien dojechać równo z dachem i się zatrzymać, nawet jak będziesz trzymał przycisk nie wiadomo ile. I jeszcze jedno. Jak ustawisz sobie szyber równo z dachem, a następnie wciśniesz przycisk zamykania to co się dzieje?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 338 gości