Pomocy!!! Prosze o kakretne odpowiedzi... Padł silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SOBOTA GT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: sob lut 02, 2008 22:19
Lokalizacja: ok. Kutna
Kontakt:

Pomocy!!! Prosze o kakretne odpowiedzi... Padł silnik

Post autor: SOBOTA GT » pt lis 07, 2008 21:47

Witam dzisiaj sie okoazało że mój 1.8 AAM jest już na wyczerpaniu... Postanowiłem zmienić cały silnik! Jak jest już to konieczne to chciałbym na 1.8ABS ale co mi będzie podszebne do tekiej przeżutki... Bardzo sie zwiekszą koszty niż z AAM na AAM... Jak z montażem wszystko pasuje? Zgóry dzieki za pomoc... I wieszcie mi szukałem na forum i niemoge znaleść żadnego tematu o swapie z AAM na ABS.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lis 07, 2008 22:25

coś było o tym, użyj wyszukiwarki z dołu strony musisz znaleźć. Zamiana na ABS będzie droższa bo inny jest wydech (przynajmniej kolektor), inny komputer silnika, nie wiem jak z samym wtryskiem. Więc sądzę że jakieś 3-5 stów drożej wyjdzie jak zmiana na taki sam jak był.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt lis 07, 2008 22:33

http://www.google.pl/custom?domains=for ... %3A1&hl=pl
znajdziesz cenne info :bajer:



Awatar użytkownika
SOBOTA GT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: sob lut 02, 2008 22:19
Lokalizacja: ok. Kutna
Kontakt:

Post autor: SOBOTA GT » pt lis 07, 2008 22:45

Ale to tylko kolektor trzeba zmienić? reszta podejdzia moja... A co z tymi wtryskami? skrzynia? rozrusznik? alternator? chlodnica? komputer to wiedziałem... ale wiązka tez?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości