Coś mi dziwnie uderza pod pedałami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
żyto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 11:32
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Coś mi dziwnie uderza pod pedałami

Post autor: żyto » pt lis 07, 2008 17:02

Witka,mam u siebie glebe 80/70 na alu 15 :hmm: i czesto jak to w polsce dziury,policjanty.. lezace :bigok: ,zaczepia mi zawiecha (a co dopiero jak zaloze poszerzane 14 albo 13 :kac: ) i ostatnio jak wracalem z Ełku (pozdro dla Krzyśka W. :bajer: ) z dwoma pasazerami to w lustereczku widzialem iskierki,ale tylko jak byla jakas plastelina albo hopka czesto na mostkach... bo na prostej to grzecznie,i tak mysle ze od takich kwiatkow na drodze cos mi uszkodzilo i czasami cos mi wali dokladnie pod pedalami.. czuc to nawet... ale zadko sie zdaza.. czasem dopiero jak przekrocze 110 ponizej juz nie a czasem jade 50 i mi uderza a jak przekrocze to juz nie potrafi nie stukac tydzien a w drugim mi wali przez 3 minuty i juz potem nie... glosne to nie jest i duzo nie przeszkadza ale jednak mysle ze chyba bedzie trza cos tam wymienic ... macie jakies pomysly co to moze byc?Myslalem zeby gdzies na kanal pogrzac ale jakos nikt mi nie chce pomoc a placic nie chce..



mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Post autor: mate64 » pt lis 07, 2008 18:39

Gumowe łączniki stabilizatora do wymiany? U mnie stukają, a są mocowane własnie w tym miejscu co piszesz


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

Awatar użytkownika
żyto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 11:32
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: żyto » pt lis 07, 2008 19:21

mate64 pisze:Gumowe łączniki stabilizatora do wymiany? U mnie stukają, a są mocowane własnie w tym miejscu co piszesz
ok dzieki bardzo za odpowiedz,bede wiedzial na co zwrocic uwage pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości