1.6 gaźnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

golfrox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn lut 11, 2008 17:19
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Śl
Kontakt:

1.6 gaźnik

Post autor: golfrox » ndz lis 02, 2008 17:27

siemanko1 chcialem sie Was zapytac co moge zrobic ( oprocz wymiany silnika :D ) zeby moj golf byl zrywniejszy ? :D zanim kupilem owego golfa na I biegu wyciagal 100 km/h i spalanie mial okolo 16 l po miescie, nie mowiac o przyspieszeniu ktore bylo rowne 5 sekund :)) z tego co wiem bylo cos grzebane w gazniku ale zanim kupilem zostalo wszystko zrobione tak jak fabryka wydała :) co to mogło byc ? ktos mi wspominal ze cos to moglo byc ze ssaniem i dyszami .. czy to prawda ? jesli tak to co moge zrobic zeby byl mocniejszy ? moze nie do tego stopnia ale zeby mu dodac kopyta ;) a.. gaxnik z tego co sie doczytalem jest to Pierburg B z gory dzieki ;) PS. niestety powiekszenie dawki paliwa nie daje oczekiwanego efektu ;P




a oto fotki gaźnika 1 fotka

2 fotka

3 fotka

4 fotka

5 fotka

6 fotka


Jaki to jest typ gaźnika ? czy na tym zdjeciu od góry widać dysze paliwową albo sie myle ? jakie powinny byc nominalne rozmiary dysz ?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » ndz lis 02, 2008 17:32

golfrox pisze:na I biegu wyciagal 100 km/h
golfrox pisze:nie mowiac o przyspieszeniu ktore bylo rowne 5 sekund
...normalnie nie wiem jak skomentować



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lis 02, 2008 17:56

Qto pisze:normalnie nie wiem jak skomentować
normalnie, najprawdopodobniej kolegagolfrox, poddał się reklamie sprzedającego.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

weryfany
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob cze 14, 2008 19:31
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: weryfany » ndz lis 02, 2008 20:06

golfrox pisze:na I biegu wyciagal 100 km/h i spalanie mial okolo 16 l po miescie
że na 1 biegu 100 km/h jak dla mnie bajka (rzecz nierealna)
spalanie w mieśice mośe mieć 16L mój np ma ok 14L zależy ile jest zimnych rozruchów i w ogóle jak dużo i czy często są zimne rozruchy. I te 5 sekund do 100 ?? no śmiech i komedia. :bajer:
Ostatnio zmieniony ndz lis 02, 2008 20:07 przez weryfany, łącznie zmieniany 1 raz.



golfrox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn lut 11, 2008 17:19
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Śl
Kontakt:

Post autor: golfrox » ndz lis 02, 2008 23:14

5 nie bylo ale bylo 5,4 - sam mierzylem 2 tygodnie przed kupnem ;] na analizie spalin mial 57% co2 z tego co sie dowiedzialem ;]



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lis 02, 2008 23:30

czyli miał około 250 koni, bo tyle potrzeba do takiego przyśpieszenia. golfrox, w trosce o zachowanie dobrej jakości tego forum zamykam temat bo piszesz bzdury.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 108 gości