lusterka w golfie 2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

misio12ee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 21:01
Lokalizacja: Dęblin

lusterka w golfie 2

Post autor: misio12ee » śr paź 29, 2008 22:17

witam, nie wiem czy ten temat się kiedyś pojawił, ale szczerze mówiąc to dosyć pilne i nie mam czasu szukać. A więc muszę odkleić szybę lusterka (planuje zrobić podgrzewane) tak żeby jej nie popsuć, i nie wiem za bardzo jak to zrobić mam opalarkę i nie wiem czy tylko wystarczy lekko podgrzać



jagr14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: śr maja 24, 2006 09:21
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: jagr14 » śr paź 29, 2008 22:45

nie wiem czy opalarka cos da.... wydaje mi sie ze nie
watpie zeby ori lusterko tak latwo zeszlo. moze od razu zaopatrz sie we wklad tego lusterka... koszt niewielki bo kolo 12 zl za taka kase to nawet nie oplaca sie starac nie rozbic starego



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » czw paź 30, 2008 10:26

opalarka na pewno da radę. Ja swoje lusterka wkładałem do gorącej wody i delikatnie odklejałem szkło nożem. Najgorzej jest zacząć, później już idzie. Opalarką pewnie będzie Ci łatwiej niż gorącą wodą a jak coś się spie... to
jagr14 pisze:koszt niewielki bo kolo 12 zl
można oczywiście od razu kupić jak kolega jagr14 pisze, ale jak zrobisz sam to będziesz miał satysfakcję:D



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw paź 30, 2008 11:38

misio12ee, zakladalem ogrzewanei na lustra i siebie, ja uzylem kaloryfera :D połozylem na nim, szkło sie nagrzało , a poznij delikatnie wycinalem nozem, musisz uwazac zeby nie prysowac szkła od spodu bo beda pozniej sie robi takie plamy. ja teraz na zime wymienialem, juz drugi komplet, bo poprzedni przestał grzac :(
a kolejna sprawa to docinalem tasme dwustronna nozem na szkle , porobiłem rysy i pozniej zmatowiły sie :)
teraz wkleilem na silikon, na razie jest ok.
Podgrzewanie mam podłączone pod włącznik ogrzewania szyby , o ile dobrze pamietam to 12 z tego przełącznika wychodzi jakbys parzal tak jak teraz na przełącznik( jeszcze włozonego) to z prawego gornego pinu. no ale mierniczek w reke i mozesz sam to sprawdzic.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

misio12ee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 21:01
Lokalizacja: Dęblin

lusterka w golfie 2

Post autor: misio12ee » czw paź 30, 2008 17:56

dzięki za rady :pub: w poniedziałek zabieram się do roboty



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 349 gości