[RENAULT] Dorabiał ktoś kluczyk?? (problemy z zapłonem)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

[RENAULT] Dorabiał ktoś kluczyk?? (problemy z zapłonem)

Post autor: Pirat_666 » sob lip 23, 2005 22:29

Witam,

Pisałem juz tu kiedyś o moim problemie (RENAULT THALIA 1,4 16V 98KM) - rodziców. Problem polega na nie odpalaniu silnika. Po wielu próbach i sprawdzaniach o których nie będę pisał bo nie warto (nigdy nie kupujcie Renówki, a przynajmniej nie jedźcie do servisu jak coś się spieprzy):grrr: . Tak czy inaczej okazało się że walnięty jest jeden kluczyk, (drugi działa .... prawie zawsze)... Koleś powiedział mi że owszem mogą mi zamówić nowy komplet z Francji za........ jedyne 550zł !! nooo normalnie poskładałem się. Dorabiał ktoś coś takiego albo wie gdzie to mogę dorobić taniej?? (śląsk oczywiście)... Pozdrawiam .



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » sob lip 23, 2005 23:17

wprawdzie do renault nie dorabiałem....ale pamiętam jak dorabiałem do galaxy, tam w kluczyku też były jakieś zapisane bajery i samo dorobienie było tanie....ale zaprogramowanie kluczyka żeby odpalał auto kosztowało właśnie coś koło tej sumy :/


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » ndz lip 24, 2005 13:14

Hmmm no to kiepsko... może ktoś jeszcze wie gdzie to taniej zrobić?? :crazy:


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » ndz lip 24, 2005 14:45

Ja dorabialem do Opla Tigry....noe oryginalny klucz dorobia Ci w kazdym centrum handlowym 150 zlotych. W servisie chcieli Key Pass i 2 tygodnie czekac na klucz z Bochum :)
GIELDA GLIWICE !! :) 130 zlotych oryginalny klucz opla z dorobieniem i zaprogramowaniem imobilisera. Nie ma problemu gosc dorobi Ci kluczyk w 3 minuty. Stoi na dziale czesci ma taki nie pozorny maly stoliczek na "skrzyzowaniu" alejek :) Ma podobno gdzies w Chorzowie zaklad, ale nie powiem Ci gdzie.



Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » ndz lip 24, 2005 20:21

Dzieki, sprawdzę na giełdzie. Mnie koleś właśnie chce kluczyki z Francji sprowadzić :crazy: A w cenrum handlowym, w dość dobrej że tak powiem "dorabiarni" koleś powiedział mi że niestety, ale do Renówki nie zrobi ...


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

Awatar użytkownika
Marek 81l
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: wt lis 30, 2004 20:38
Lokalizacja: Ruda Śl
Kontakt:

Post autor: Marek 81l » pn lip 25, 2005 01:27

Pisałem Ci juz na twój poprzedni post o tym odpalaniu ze to bedzie przez kluczyk.Widze ze jestes spod Katowic.Jesli niechcesz jechac na giełde podjedz do makro w zabrzu obok M1.My tam dorobilismy do naszej Thali za 150 chyba,moze mniej.Teraz mamy trzy a tylko na dwóch pali.Pozdro...


Był Mk2 :)
był Mk3 :)
było Vento ABF
bylo Vento AAA
TERAZ: JETTA III i Mk3 Cabrio
1Z ,ABS

Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » śr lip 27, 2005 22:43

Nooo właśnie, piasłeś ... Dięki za przypomnienie, pojadę i sprawdzę... Dzięki!!


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 352 gości