Krzywo zamocowane kierunkowskazy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bakamura
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: sob sty 05, 2008 18:31
Lokalizacja: Katowice

Krzywo zamocowane kierunkowskazy

Post autor: Bakamura » czw paź 23, 2008 19:06

Witajcie :)

Mam do Was pytanie.. Otóż od jakiegoś czasu bardzo mnie wkurza że kierunkowskazy w przednim (wąskim) zderzaku są krzywo ustawione. Idą wewnętrzną cześćią do góry..

Taki schemat zrobiłem bo akurat niemam fotki pod ręką:

Obrazek

Odkręciłem te pomarańzowe plastiki i nie wiem jak to zrobić.. Czy to jest w belce skrzywione..

Często widzę to w golfach więc nie jest to tylko mój przypadek. Jak mam zrobić żeby kierunkowskazy były prosto w otworach zderzaka?

Proszę o pomoc :)



Awatar użytkownika
pekol
VW WLKP
Posty: 877
Rejestracja: pn gru 19, 2005 01:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: pekol » czw paź 23, 2008 20:44

kierunkowskazy sa montowane w przedniej belce.... odkrec pomaranczowe plasyiki bedizesz mial plastykowe zatrzaski )te co wchodza w nia srubki , chwyc je kombineramiii wyciagnij, potem mozesz wycaignac pozostala czesc migaczy,
sprawdz czy belka nie jest pokrzywiona, potem mozesz sprobowac jakos rowno umocowac migacze, wpiac pllstiki i wklecic pomaranczowe szkla


Obrazek
Służę pomocą z VAG

gailbraith

Post autor: gailbraith » czw paź 23, 2008 21:11

Z tego co zauważyłem belka zderzaka lubi zaczynać rdzewieć właśnie od krawędzi. U mnie również był krzywy kierunek, po zdjęciu zderzaka okazało się, że bok belki prawie, że przegnił.



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » pt paź 24, 2008 06:44

z belki wystają takie jakby uszy, za które przykręcony jest kierunkowskaz - pewnie pokrzywione, lub pordzewiałe.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

Bakamura
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: sob sty 05, 2008 18:31
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bakamura » śr paź 29, 2008 12:06

pekol, gailbraith, Lipek81, będę próbował i napisze o rezultatach :)

[ Dodano: 15 Sty 2010 17:16 ]
pekol, gailbraith, Lipek81, wymontowałem zderzak, wyjąłem kierunkowskazy. te "uszy" nie były przegnite ale pokrzywione. Młotek i jest dużo lepiej :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości