Szumi sprezarka klimy lozyska ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pawkagolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr sie 20, 2008 19:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Szumi sprezarka klimy lozyska ?

Post autor: Pawkagolf » ndz paź 19, 2008 18:52

Witam
Mam Golfika 3 tdi z klima i tu jest problem klima po wlaczeniu szumi i to dosyc glosno chociaz badziej ja slychac w srodku niz po otwarciu komory silnika. Dodam ze klima od 2 lat odkad go kupilem jest pelna (po za tym szumem ktory mam wyrazenie ostatnio nasila) i dziala bez problemow nie widac oznak ubytku czynnika chlodzacego.
bede teraz robil glowice razem z rozrzadem i moze przy okazji rozebralbym sprezarke klimy i wymienil lozyska jesli to jest przyczyna , jak myslicie ? rozbierac i sprawdzic te lozyska czy czekac ?



Awatar użytkownika
lucunio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob sty 07, 2006 00:52
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: lucunio » śr kwie 08, 2009 09:33

Jakos ogolem malo ludu ma problem z klima w gofrze skoro ci nikt nie odpowiedzial
Do tematu mi takze szumi klima a dokladnie kolo pasowe klimy, jesli to juz rozbierales ewentualnie wiesz jakie i ile jest tam lozysk to podziel sie informacja:)


***1.9TDI***120PS***250NM***

Pawkagolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr sie 20, 2008 19:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Pawkagolf » czw kwie 09, 2009 22:58

W koncu zdecydowalem w porozumieniu z mechanikiem, ze nie bede tego ruszal puki chodzi. I jak do tej pory wszystko dziala bez zarzutu, ale dzwiek jest dalej taki sam i conajmniej lekko niepokojacy.
pozdro



Awatar użytkownika
lucunio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob sty 07, 2006 00:52
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: lucunio » śr kwie 15, 2009 22:09

podobno lozysko ma wymiary 35/55/20 to do kola pasowego klimy koszt ok 60zet, mnie czeka robota kola pasowego takze dam znac na forum co i jak


***1.9TDI***120PS***250NM***

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości