Elektryczne lusterka GOLF III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

keymutha

Elektryczne lusterka GOLF III

Post autor: keymutha » wt paź 14, 2008 11:17

Witam.
Kupilem lusterka elektryczne z BMW M5 + adaptery.
Kupilem na allegro PANEL ELEKTRYCZNYCH LUSTEREK
Mam do Was prosbe. Potrzebuje instrukcje tych stykow na tym panelu (jest ich 6) chce sobie w sobote je zamontowac ale brakuje mi schemaciku :crazy:

pozdrawiam



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » wt paź 14, 2008 12:17

to z tego co widzę to brakuję ci jeszcze wiązki od elektryki lusterek, jeśli chodzi o kable w drzwiach to mogę ci coś pomóc bo mam takie wiążki to sobie po kolorach dojdziesz co gdzie ma być (zdjęcia jak chcesz to mogę rzucić tylko teraz jestem w pracy), ale co do podpięcia tego do bezpieczników to czekaj na kogoś mądrzejszego.

PS. a jeszcze jedno - czy naprawdę jesteś pewień tych lusterek BMW look?? bo jak dla mnie to wygląda strasznie lepiej założyć od polo - są mniejsze niż standard a ładnie się komponują z golfem
Ostatnio zmieniony wt paź 14, 2008 12:18 przez Lukasz_mk2, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt paź 14, 2008 20:12

Obrazek to wtyczka prawego lusterka, piny 1-6 licz od prawej
Obrazek
schemat, są różnice kolorów, przy tym zmieniają się one we wtyckach, raczej sugeruj się numerami.
U mnie panel jest na 8 pinów, może u ciebie jest bez podświetlenia.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

keymutha

Post autor: keymutha » śr paź 15, 2008 10:26

lusterka odkupilem od brata bo chcial je montowac w swoim aucie ale auto zmienil i wizje tez

ja poprostu nie mam tej kostki jak pisales, schemat ktory widze tutaj w temacie mam w ksiazce

na tym panelu do lusterek w tyle widze 6 pinow i chcialem tylko sie dowiedziec ktory za co odpowiada :grin:

lusterka ktore mam nie sa podgrzewane, nie maja kierunkow wbudowanych

na allegro szukalem tej kostki ale cos nie udalo mi sie jej znalezc

[ Dodano: 16 Paź 2008 13:03 ]
sorry, pomylka, u mnie tez jest 8 pinow :)
zaczynam sie zastanawiac skad ja wzialem 6 :grin:
w sobote montuje to z bratem i mam nadzieje ze problemow po drodze nie bede miec jak ostatnio z nowo zakupionym szyberdachem :grrr: znowu prowadznice szlak trafil
opatentowal ktos juz ten fabryczny feler?



wicekdw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 00:23
Kontakt:

Post autor: wicekdw » wt lis 04, 2008 19:22

A to ja się podłączę z czymś prostszym.... Chcę sobie zrobić w Mk3 tylko podgrzewanie lusterek bez regulacji. Wiem że są takie naklejki pod szkło ale mi się nie chce go odklejać a dwa że wymieniłbym odrazu lewe na asferyczne. Pytanie:
1. Czy wszystkie fabryczne elektryczne lusterka z Mk3 są również podgrzewane?
2. Czy wkład z elektrycznych spasuje do obudowy zwykłych?



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » wt lis 04, 2008 19:36

wicekdw pisze:A to ja się podłączę z czymś prostszym.... Chcę sobie zrobić w Mk3 tylko podgrzewanie lusterek bez regulacji. Wiem że są takie naklejki pod szkło ale mi się nie chce go odklejać a dwa że wymieniłbym odrazu lewe na asferyczne. Pytanie:
1. Czy wszystkie fabryczne elektryczne lusterka z Mk3 są również podgrzewane?
2. Czy wkład z elektrycznych spasuje do obudowy zwykłych?

nie wszystkie fabryczne są podgrzewane , wkład z elektrycznych a zwykłych niczym sie nie różni , z odklejaniem oryginalnych szkieł od plastiku jest wielki problem , lepiej kupic szkła z podgrzewaniem i plastikiem , wtedy tylko podciągasz dwa kabelki i masz problem z głowy



Awatar użytkownika
abpel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 20:37
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: abpel » wt lis 04, 2008 20:53

miś fazi pisze:z odklejaniem oryginalnych szkieł od plastiku jest wielki problem
nie az taki wielki.....opalarke do okien podgrzewac i delikatnie podwarzac troche cierpliwosci i odklejone


[size=100][color=red][b]You´ll Never Walk Alone[/b][/color][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 141 gości