Ciezko chodzi sprzeglo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

billiejoe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 23:33
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Ciezko chodzi sprzeglo

Post autor: billiejoe » pn paź 13, 2008 17:08

To moj pierwszy temat,mam nadzieje ze wszystko zgodnie z regulaminem bedzie...sluchajcie,tak jak w temacie ale na tyle zle ze musialem napisac,mianowicie gdy kupowalem mojego golfika koles wymienil mi linke i pancerz bo stwierdzilem ze sprzeglo chodzi zbyt ciezko,teraz na tej nowej lince z pancerzem zrobilem prawie 2k km i znow sprzeglo chodzi tragicznie,malo tego linka chyba wyciera na tyle mocno pancerz ze ledwo moge je wcisnac do srodka,normalnie jak sie rozgrzeje slychac zgrzytanie tej linki po tym pancerzu podczas wciskania...lzej chodzi tylko wtedy gdy jest po nocy rano,jak juz pojezdze troche to caly dzien jest klopot,wymienilbym linke z pancerzem,ale jesli mam to robic za nastepne 2k km to szukalbym lepszego sposobu



albert1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw lis 29, 2007 21:11
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: albert1973 » pn paź 13, 2008 17:29

a moze to nie linka od sprzegla tylo lozysko oporowe -sprawdz



Awatar użytkownika
SotoM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw cze 12, 2008 23:51
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: SotoM » pn paź 13, 2008 18:43

jesli ci zprzegło cieżko pracuje a wymieniłeś linkę to wina tkwi w doisku sprzęgła.i napewno sprzęgło ci bierze ci przy samej podłodze.



billiejoe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 23:33
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: billiejoe » pn paź 13, 2008 20:01

SotoM pisze:jesli ci zprzegło cieżko pracuje a wymieniłeś linkę to wina tkwi w doisku sprzęgła.i napewno sprzęgło ci bierze ci przy samej podłodze.
akurat sprzeglo bierze elegancko bez zmian od momentu wymiany linki



Awatar użytkownika
Gangst3R
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 00:03
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Gangst3R » pn paź 13, 2008 20:09

SotoM pisze:jesli ci zprzegło cieżko pracuje a wymieniłeś linkę to wina tkwi w doisku sprzęgła.i napewno sprzęgło ci bierze ci przy samej podłodze.
Jeśli na lince ma samoregulator to sprzęgo będzie brało zawsze w tym samym miejscu (niezależnie od stopnia zużycia sprzęgła).


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=158822&start=0]Mój były golf[/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości